قشم میزبان سومین کنفرانس ملی انجمن علمی طبیعت گردی ایران می‌شود

قشم میزبان سومین کنفرانس ملی انجمن علمی طبیعت گردی ایران می‌شود

پوستر سومین کنفرانس ملی انجمن علمی طبیعت گردی ایران با موضوع اکوتوریسم، ژئوتوریسم و حفاظت از میراث طبیعی با محوریت ویژه زمین گردشگری و ژئوپارک جهانی قشم رونمایی شد.

  • کد مطلب: 9342
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: سه شنبه 12 بهمن 1400 - 12:18

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، در حاشیه حضور قشم در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران، با حضور علی‌رضا امری کاظمی، مدیر ژئوپارک  سازمان منطقه آزاد قشم و فرید جواهرزاده، رییس انجمن علمی طبیعت گردی ایران، از پوستر سومین کنفرانس ملی انجمن علمی طبیعت گردی ایران که به میزبانی قشم برگزار می‌شود، رونمایی شد.
این کنفرانس علمی-پژوهشی ملی با موضوع اکوتوریسم، ژئوتوریسم و حفاظت از میراث طبیعی با محوریت زمین گردشگری و ژئوپارک جهانی قشم، در اردیبهشت‌ماه 1401 به میزبانی این منطقه آزاد برگزار خواهد شد.
 محورهای این کنفرانس شامل اکوتوریسم، و ژئوتوریسم در حفاظت از میراث ملموس و ناملموس، آمایش و ساماندهی منابع طبیعی، مدیریت مناطق حفاظت شده و تفرجگاه های طبیعی، توسعه و مدیریت اکوپارک ها، ژئوپارک ها و توانمندسازی جامعه محلی، مدیریت بحران های محیطی و حفاظت از میراث زمین شناختی، ژئومیتولوژی، گردشگری ورزشی، معدنی، دریایی و ماجراجویانه، گردشگری تندرستی، زمین‌شناسی پزشکی و درمان های آبی و معدنی خواهد بود.
علاقمندان برای شرکت در این همایش ملی می توانند مقالات خود را تا تاریخ 25 فروردین ماه 1401 به دبیرخانه همایش ارسال نمایند. همچنین آخرین مهلت ثبت نام در این کنفرانس 30 فروردین ماه سال آینده خواهد بود.

دسته بندی ها

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد