معاون فرهنگی، اجتماعی و‌گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم درجمع اعضای جامعه دفاترخدمات مسافرتی منطقه آزاد قشم تاکید کرد

ضرورت همدلی و تعامل دفاتر خدمات مسافرتی با سایر فعالان حوزه گردشگری قشم

ضرورت همدلی و تعامل دفاتر خدمات مسافرتی با سایر فعالان حوزه گردشگری قشم

معاون فرهنگی، اجتماعی و‌ گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم در جمع اعضای جامعه دفاتر خدمات مسافرتی منطقه آزاد قشم بر ضرورت همدلی و تعامل اعضای این جامعه با سایر فعالان حوزه گردشگری قشم برای ارتقاء کیفیت و کمیت صنعت گردشگری و تورگردانی جزیره تاکید کرد.

  • کد مطلب: 9336
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: دوشنبه 11 بهمن 1400 - 18:03

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم مهدی زارعی در نشست مجمع عمومی فوق العاده انتخابات هیأت مدیره جامعه دفاتر خدمات مسافرتی منطقه آزاد قشم، دفاتر خدمات مسافرتی را دروازه ورود گردشگران به جزیره خواند و گفت: مدیران و دست اندرکاران این دفاتر با عملکرد خوب خود و جذب گردشگران می توانند به رونق بیش از پیش صنعت گردشگری قشم کمک کنند.
وی همچنین از اعضای جامعه دفاتر خدمات مسافرتی قشم خواست با مشارکت فعال در امور جاری این جامعه و انتخاب افراد شایسته به عنوان مدیران آن، زمینه را برای تسهیل و ارتقاء فعالیت های جامعه فراهم بیاورند.
براساس این گزارش نشست مجمع عمومی فوق العاده انتخابات هیأت مدیره جامعه دفاتر خدمات مسافرتی منطقه آزاد قشم با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و ‌گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم، رییس اداره ژئوپارک این سازمان، نماینده مدیریت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان و اعضای دفاتر خدمات مسافرتی جزیره قشم در مرکز بین المللی رشد قشم برگزار شد.
گفتنی است پس از رای گیری در این مجمع  از 32 عضو حاضر جامعه دفاتر خدمات مسافرتی منطقه آزاد قشم، پنج نفر به عنوان اعضای هیات مدیره و یک نفر به عنوان بازرس به مدت سه سال انتخاب شدند.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد