حضور در نمایشگاه های گردشگری عاملی جهت تبادل بیشتر ظرفیت های مناطق آزاد است

حضور در نمایشگاه های گردشگری عاملی جهت تبادل بیشتر ظرفیت های مناطق آزاد است

مدیر روابط عمومی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و تجاری کشور از غرفه منطقه آزاد قشم در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران بازدید کرد.

  • کد مطلب: 9332
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: يکشنبه 10 بهمن 1400 - 13:23

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، حسن خانلری در نشستی با مهدی زارعی، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم و حسین مرادی، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل این سازمان از ارایه منسجم و باکیفیت ظرفیت‌های  گردشگری جزیره، در این نمایشگاه تقدیر کرد.
وی تبادل خبرها و معرفی پتانسیل های گردشگری قشم در قالب های متنوعی همچون کلیپ، مستند، عکس و خبر را لازمه توسعه صنعت گردشگری دانست و گفت: حضور در نمایشگاه های اینچنینی، دریچه ای رو به شناخت بیشتر صنعت گردشگری جزیره خواهد بود.
مدیر روابط عمومی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و تجاری کشور همچنین حضور در نمایشگاه ها را برای مناطق آزاد عاملی جهت آشنایی بیشتر با ظرفیت های هر منطقه و فرصتی برای ایجاد تعاملات سازنده دانست.
خانلری در پایان از بخش های مختلف این غرفه بازدید کرد.
یادآور می شود، سازمان منطقه آزاد قشم در سالن 35  پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران میزبان علاقمندان به صنعت گردشگری است.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد