در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری صورت گرفت؛

اتاق بازرگانی ایران آماده همکاری با منطقه آزاد قشم

 اتاق بازرگانی ایران آماده همکاری با منطقه آزاد قشم

رییس کمیسیون گردشگری و کسب و کارهای وابسته اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران از غرفه سازمان منطقه آزاد قشم در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران بازدید کرد.

  • کد مطلب: 9331
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: يکشنبه 10 بهمن 1400 - 12:24

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم،  عبدالعلی ملکی با حضور در غرفه سازمان منطقه آزاد قشم و بازدید از ظرفیت های متنوع گردشگری قشم که در این نمایشگاه ارایه شده، برای جذب سرمایه گذار در حوزه های مختلف پیشنهاد همکاری داد.
وی با اشاره به جذابیت های گردشگری در قشم و حوزه های بکری همچون گردشگری پزشکی و ورزشی،  عنوان داشت: اتاق بازرگانی آماده است تا در قالب تفاهم نامه ای با سازمان منطقه آزاد قشم در حوزه جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی همکاری و اقدام به معرفی ظرفیت های سرمایه گذاری جزیره قشم به سرمایه گذاران کند.
رییس کمیسیون گردشگری و کسب و کارهای وابسته اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران همچنین بر لزوم توسعه همه جانبه صنعت گردشگری در قشم تاکید کرد و گفت: حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی به معرفی توانمندی های گردشگری جزیره به مردم ایران و جهان کمک کرده و بابی برای ورود بیشتر گردشگران و کمک به چرخش اقتصاد منطقه خواهد بود.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد