تأمین روشنایی فضاهای سبز محلات شهر قشم

تأمین روشنایی فضاهای سبز محلات شهر قشم

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از تأمین و ساماندهی روشنایی فضاهای سبز محلات شهر قشم خبر داد.

  • کد مطلب: 8814
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: يکشنبه 18 مهر 1400 - 13:05

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین، شاهد ملازم با اشاره به نیاز شهروندان به حضور در عرصه‌های همگانی گفت: برخورداری از حس امنیت و اطمینان خاطر از داشتن فضایی ایمن موجب افزایش تعاملات اجتماعی و حس سرزندگی در بین شهروندان می‌شود.
وی به درخواست‌های مردمي در خصوص بهسازي و احداث روشنايي در لکه‌های فضاي سبز محلات  اشاره کرد و افزود: به‌منظور برطرف کردن این نیاز مردمی، در پايش و مميزي صورت گرفته توسط كارشناسان این مديريت، 10 نقطه در شهرک‌های الهيه، نريمان، سام  و زال 1 و 2 شناسايي شد.
ملازم ادامه داد: در این طرح، 6 هزار مترمربع فضای سبز و 800 مترمربع از معابر  مورد بهسازي و مرمت قرارگرفته و ضمن ايجاد تأسیسات و زیرساخت‌های شهري، 150 شاخه چراغ روشنايي در این نقاط، نصب و راه‌اندازی شد تا به محلی امن برای خانواده‌ها تبدیل شود.
مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم عنوان داشت: فضاهای سبز به‌عنوان یکی از کاربری‌های مهم شهری با کارکرد فراغتی، تفریحی و اجتماعی محل مراجعه افراد بسیاری هستند و چنانچه طراحی و ساخت این فضاها مطابق اصول شهرسازی و ایمن‌سازی اجتماعی نباشد، ممکن است به کانونی برای بزهکاری بدل شود.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد