همزمان با آغاز هفته ملی کودک با هدف ارتقاء سطح سواد حرکتی کودکان قشم انجام شد

اجرای طرح روستای شاد درجزیره قشم توسط مدیریت ورزش و جوانان منطقه ازاد قشم

اجرای طرح روستای شاد درجزیره قشم توسط مدیریت ورزش و جوانان منطقه ازاد قشم

مدیر ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم گفت: همزمان با آغاز هفته ملی کودک طرح روستای شاد با هدف ارتقای سطح سواد حرکتی کودکان و جلوگیری از فقر حرکتی آنها که به علت بحران شیوع کرونا بسیار تشدید شده است در روستاهای جزیره قشم آغاز شد.

  • کد مطلب: 8807
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: شنبه 17 مهر 1400 - 14:31

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین جلیل حق گویان تکامل جسمانی، عصبی - عضلانی، شناختی و عاطفی- احساسی کودکان جزیره را از دیگر اهداف این طرح برشمرد و افزود: تقویت خلاقیت فردی و گروهی و حس همکاری و مشارکت اجتماعی کودکان و آشنایی آنها با ورزش های تخصصی نیز از دیگر اهداف این طرح بشمار می رود.
وی روستای کووه ای جزیره قشم را محل برگزاری اولین دوره این طرح اعلام کرد و یادآور شد: با همکاری شورای اسلامی روستای کووه ای و موسسه دریای علم اندیشان و با حضور 100 نفر کودک در گروه های 20 نفری با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی اولین دوره این طرح در روستای کووه ای قشم برگزار شد.  
وی با تشکر از سمیه شهبازیان رئیس هیات ورزشهای همگانی منطقه آزاد قشم و فائزه بندگار رئیس کمیته توسعه فعالیت بدنی
 و ورزش کودکان این هیات بخاطر برگزاری شایسته این دوره از طرح روستای شاد بر ضرورت اهتمام و همکاری همه دستگاه های مرتبط با کودکان در جهت ارتقاء کیفیت این طرح تاکید کرد.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد