دیوار صخره ای بلوار آزادگان با 3 میلیارد ریال به تاسیسات نوری مجهز شد

دیوار صخره ای بلوار آزادگان با 3 میلیارد ریال به تاسیسات نوری مجهز شد

سرپرست مدیریت امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از تامین روشنایی دیوار صخره ای بلوار آزادگان با اعتبار 3 میلیارد ریال خبر داد.

  • کد مطلب: 8706
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: شنبه 20 شهريور 1400 - 11:05

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین، شاهد ملازم با اشاره به پروژه راه اندازی، ‌نصب پرژکتور و‌ روشنایی با طرح آب و آتش در حاشیه دیوار صخره ای بلوار آزادگان سرفراز گفت: از آنجا که نور و نورپردازی در فضاهای شهری به عنوان یکی از عناصر غیر کالبدی منظر شهری تاثیر بسیار مهمی در  کیفیت فضا و القا حس امنیت دارد، پروژه مذکور طراحی و اجرایی شد.
وی ایجاد حس ایمنی و امنیت، ارتقای کیفیت سیمای شبانه و افزایش سرزندگی شهری در حیات شبانه را از اهداف اصلی اجرای این طرح دانست و افزود: این طرح به طول 350 متر با 130 پروژکتور در مسیری به اجرا درآمد که به دلیل همجواری با بوستان شهرک نریمان و مسیر منتهی به بلوار ساحل شمالی، به مکانی ایمن برای پیاده روی خانواده ها تبدیل شود.
به گفته ملازم، 1100 متر کابل و سه تابلو برق برای تامین روشنایی این مکان مورد استفاده قرار گرفته است.
سرپرست مدیریت امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم ادامه داد: طراحی روشنایی شهری موضوعی صرفا تزئینی نیست، بلکه روشی پیشرفته جهت تأمین امنیت محیط و آسودگی شهروندان می باشد و ما سعی داریم با توسعه عملیاتی از این دست، جلوه سیما و منظر شهر قشم را بهینه کنیم.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد