مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در بازدید از دو شهرک مسکونی و یک مجموعه ورزش های آبی قشم تاکید کرد؛

ضرورت جلب مشارکت و استفاده از ابتکارات مردم در حل مشکلات شهرک ها

ضرورت جلب مشارکت و استفاده از ابتکارات مردم در حل مشکلات شهرک ها

بازدیدهای مستمر و گسترده رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از طرح ها و پروژه های در دست اجرا و نیمه تمام به واحدها و مجموعه های درحال فعالیت و بهره برداری نیز تسری پیدا کرد، بطوری که دو شهرک مسکونی بزرگ و یک مجموعه آموزشی تفریحی ورزش های آبی در سواحل نیلگون خلیج فارس مورد بازدید وی قرار گرفت.

  • کد مطلب: 8675
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: شنبه 6 شهريور 1400 - 10:33

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین، علی درویش پور در این بازدیدها که چندین ساعت طول کشید به همراه جمعی از معاونان و مدیران این سازمان از شهرک های مسکونی حضرت امام علی بن ابیطالب(ع) و حضرت امام حسن مجتبی(ع) قشم و همچنین مجموعه آموزشی تفریحی مدرسه غواصی قشم بازدید کرد و ضمن حضور در بخش های مختلف این شهرک ها و مجموعه ورزشی تفریحی از نزدیک مسائل و  مشکلات آنها را بررسی و دستورات مقتضی برای حل آنها به معاونان و مدیران ذیربط در سازمان منطقه آزاد قشم صادر کرد.
براساس این گزارش مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در بازدید های جداگانه از شهرک مسکونی حضرت امام علی بن ابیطالب(ع) و شهرک مسکونی حضرت امام حسن مجتبی(ع) هردو واقع در شهر قشم که با حضور مسئولان و نمایندگان ساکنان این شهرک ها انجام شد، ضمن بررسی مشکلات این شهرک ها در زمینه های روشنایی، فضای سبز، پاکیزگی، زیباسازی و تامین برخی نیازهای عمومی آنها از متولیان این شهرک ها خواست با جلب مشارکت ساکنان و همراهی و همدلی با یکدیگر و استفاده از ابتکارات و پیشنهادات مردم، نسبت به پیگیری جدی امور اداری و اجرایی این شهرک ها از دستگاههای اجرایی همت مضاعف داشته باشند تا در این شرایط خطیر کرونایی، ساکنان عزیز این شهرک ها با آرامش و آسایش بیشتری زندگی کنند.
این گزارش حاکیست که رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار از مجموعه آموزشی و تفریحی مدرسه غواصی قشم واقع در مجموعه ساحلی پارک زیتون شهر قشم نیز بر ضرورت توسعه ورزش های آبی در جزیره قشم جهت جذب هرچه بیشتر گردشگران از داخل و خارج از کشور به این جزیره تاکید کرد. 
علی درویش پور از مسئوان و مدیران این گونه اماکن ورزشی خواست برای افزایش جذابیت های این اماکن از ابتکارات و تجارب مراکز مشابه داخلی و خارجی موفق نهایت استفاده را ببرند.
گفتنی است مدرسه غواصی قشم مجموعه کاملی از اقامتگاه، کلوب غواصی، کلاس آموزش، محل نگهداری تجهیزات غواصی و فروشگاه لوازم غواصی است و ساختمان آن با یک هزار و 100 مترمربع زیربنا در سال 1393 در مجموعه ساحلی پارک زیتون شهر قشم احداث شده است. این مدرسه مجهز به رختکن، حمام و سایر خدمات مورد نیاز غواصان است.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد