پویش مرمت و رنگ‌آمیزی جداول شهر قشم آغاز شد

پویش مرمت و رنگ‌آمیزی جداول شهر قشم آغاز شد

سرپرست مدیریت امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز پویش مرمت و رنگ‌آمیزی جداول معابر شهر قشم بااعتباری بالغ‌بر 3 میلیارد ریال خبر داد.

  • کد مطلب: 8670
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 4 شهريور 1400 - 19:03

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از شما و اقتصاد، شاهد ملازم ضمن اعلام این خبر عنوان داشت: در این طرح حدود 30 کیلومتر از جداول شهر قشم، مرمت و سپس رنگ‌آمیزی می‌شود.
وی هدف از اجرای پویش مذکور را تحقق زیباسازی منظر شهری و هویت بخشی به سیمای بصری شهر دانست و افزود: مطابق با برنامه‌ریزی برای پویش‌های پیشین، در ابتدای کار، احصاء و ممیزی جداول معیوب و ‌تخریب‌شده توسط کارشناسان واحد عمران شهری و زیباسازی صورت گرفته و بر اساس معابر اصلی و ‌شریانی مسیرها، اولویت‌بندی و ‌لیست زمان‌بندی تهیه و‌ تدوین‌شده است.
ملازم ادامه داد: در راستای ‌مدیریت هزینه و‌ زمان، در این طرح، اکیپ عمران شهری به‌جای تخریب جداول معیوب، اقدام به سمبلاست و‌ مرمت آن‌ها کرده و سپس اکیپ اجرایی واحد زیباسازی، جداول معابر شهری را رنگ‌آمیزی می‌کند.
سرپرست مدیریت امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم همچنین از شروع به کار این پویش از ابتدای هفته جاری خبر داد و گفت: امیدواریم طبق زمان‌بندی ما، این طرح تا پایان تابستان به اتمام برسد.

دسته بندی ها

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد