تداوم طرح نگهداشت خدمات، ‌فضای سبز و‌زیباسازی شهر قشم

تداوم طرح نگهداشت خدمات، ‌فضای سبز و‌زیباسازی شهر قشم

سرپرست مدیریت امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از تداوم طرح نگهداشت خدمات، ‌فضای سبز و‌زیباسازی و اجرایی شدن آن در شهرک های مسکونی شهر قشم خبر داد.

  • کد مطلب: 8657
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: جمعه 29 مرداد 1400 - 16:42

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از پايگاه خبري شما و اقتصاد، شاهد ملازم با اشاره به پیشرفت خوب طرح مذکور در سطح خیابان ها و معابر اصلی شهر گفت: نیروهای پرتلاش این مدیریت با تمام توان در حال کار هستند و در حال حاضر، شهرک مسکونی گلستان هدف اجرای طرح نگهداشت قرار گرفته است.
وی ادامه داد: تاکنون بخش بزرگی از فضای شهر قشم در طرح نگهداشت خدمات، ‌فضای سبز و‌زیباسازی شهری، شرکت داده شده که ضمن جلب رضایتمندی بسیار خوب شهروندان، چهره شهر را به حالت های استاندارد شهری نزدیک کرده است.
ملازم از برگزاری دوره های آموزشی آشنایی با فرهنگ ترافیک حین کار برای نیروهای خدماتی با همکاری پلیس راهور خبر داد و افزود: با توجه به این که بیشتر نیروهای خدماتی به وسیله موتورسیکلت به محل کار تردد می کنند، این دوره های آموزشی به صورت هفتگی با حضور رییس پلیس راهور شهرستان قشم برگزار می شود.
به گفته وی، کار در کنار آموزش های ضمن خدمت، در ایجاد انگیزه و ارتقا عزت نفس سرمایه های انسانی این مدیریت برای تدوام ارائه خدمات به جامعه شهری جزیره بسیار اثربخش است.
سرپرست مدیریت امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم همچنین از اهدا کلاه کاسکت هایی به نیروهای این مدیریت خبرداد و عنوان داشت: پس از برگزاری کلاس های آموزشی آشنایی با فرهنگ ترافیک، به قید قرعه 8 کلاه کاسکت با هدف تامین سلامت نیروهای خدمت رسان توسط رییس پلیس راهور شهرستان به این نیروها اهدا شد.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد