سرپرست مدیریت امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد؛

آغاز طرح فوریتی یک‌ماهه نگهداشت خدمات شهری، فضای سبز، زیباسازی و‌ عمرانی شهر قشم

آغاز طرح فوریتی یک‌ماهه نگهداشت خدمات شهری، فضای سبز، زیباسازی و‌ عمرانی شهر قشم

سرپرست مدیریت امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز طرح فوریتی حفظ و نگهداشت فضاهای شهری در شهر قشم در مدت‌زمان یک ماه خبر داد.

  • کد مطلب: 8540
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: دوشنبه 14 تير 1400 - 12:15

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از خبرآنلاین، شاهد ملازم با اشاره به دستور اکید مدیرعامل محترم سازمان منطقه آزاد قشم در راستای ارتقا فرآیند کاری و بهبود خدمات مطابق با استانداردهای شهری در جهت جلب رضایت شهروندان و‌ گردشگران و رساندن آن به سطح مطلوب و‌ ایده آل، عنوان داشت: این طرح به‌منظور نگهداشت شهر در حوزه زیباسازی و فضای سبز و خدمات شهری جهت رفع کمبودها و نابسامانی‌های شهری یکی از مهم‌ترین سیاست‌های اجرایی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم می‌باشد که در دستور کار این مدیریت قرار گرفته است.

وی ادامه داد: ارتقاء سطح منظر شهری، خدمات و افزایش رضایتمندی شهروندان، هدف اصلی اجرای این طرح فوریتی است که در کنار فعالیت‌های شبانه‌روزی عوامل اجرایی این مدیریت، آغازشده و هرروز در یکی از محورهای اصلی شهر قشم اجرایی می‌شود.

به گفته ملازم، برای عملیاتی شدن طرح مذکور، هرروز 20 نیروی خدمات شهری و 20 نیروی فضای سبز، با تجهیزات و ماشین‌آلات مکانیزه با نظارت مدیران، ناظران و عوامل پیمانکاران مربوطه، از ساعت 6:30 تا 12 اقدام به نظافت، شستوشو، جمع‌آوری ضایعات، پاک‌سازی زمین‌های بایر، حذف زوائد فیزیکی، شستشو و رنگ‌آمیزی مخازن زباله و سطل‌های پارکی، جداول و تابلوهای ترافیکی، ایستگاه‌های اتوبوس، مرمت پیاده‌روها و جداول، لکه‌گیری آسفالت و انجام عملیات کاشت و داشت فضای سبز شهری می‌کنند.

سرپرست مدیریت امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم افزود: امیدواریم تا پایان ماه جاری شاهد تحولی گسترده در سیمای بصری و منظر شهر قشم باشیم و در ادامه تأکیدات مدیرعامل،با آموزش و نظارت سایر شهرها و روستاهای قشم را نیز وارد این چرخه تحول کنیم.

لازم به ذکر است، آغاز طرح فوریتی یک‌ماهه حفظ و نگهداشت شهر قشم طی دو روز گذشته از محدوه سینما دریا تا میدان امام قلی خان و محدوده میدان امام قلی خان تا چهارراه فلسطین به اجرا درآمد.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد