مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد؛

اهداء 180 اصله نهال به دهیاری طولا برای بالا بردن سرانه فضای سبز

اهداء  180 اصله نهال به دهیاری طولا برای بالا بردن سرانه فضای سبز

مدیریت امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم از اختصاص 180 اصله نهال در راستای انجام مسئولیت اجتماعی جهت کاشت و بالا بردن سرانه فضای سبز و بیابان زدایی در روستای طولا خبر داد.

  • کد مطلب: 8441
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: سه شنبه 11 خرداد 1400 - 17:50

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از « شما و اقتصاد »، امیر سرلک با بیان این مطلب اظهار کرد: اهدای این تعداد اصله نهال به دهیاری روستای طولا پیرو بازدیدهای میدانی و با هدف بالا بردن سرانه فضای سبز در این منطقه صورت گرفته است.
وی ادامه داد: با توجه به اهمیت موضوع درختکاری و حفاظت از محیط زیست، ضرورت دارد مردم، تشکل های مردمی، سازمان‌های مردم نهاد، دهیاری ها و سایر بخش ها در این عرصه فعال تر شوند و تکالیف خود را در قبال محیط زیست برای ادای سهم و مسئولیت خود تلاش کنند.
مدیریت امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم افزود: اهدای 180 اصله انواع نهال به دهیاری روستای طولا از جمله اقداماتی است که در راستای توسعه فضای سبز عمومی و ارتقای فرهنگ درختکاری مانند سال های پیش، در سال جاری نیز تداوم پیدا کرده است.
به گفته سرلک؛ مسئولیت شهروندی، حق آیندگان برای زیستن در سرزمینی سالم و حفظ محیط زیست به عنوان میراث مشترک نسل های آینده، ایجاب می کند که همه اعضای حقیقی و حقوقی جامعه در توسعه امر درختکاری و نگهداری بهینه فضای سبز کوشا باشند.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد