مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در بازدید از روستای نقاشه مطرح کرد؛

توسعه متوازن و بهبود کیفیت زندگی ساکنان جزیره قشم اولویت منطقه آزاد قشم است / در آینده نزدیک مشکل آب روستای نقاشه مرتفع می شود

توسعه متوازن و بهبود کیفیت زندگی ساکنان جزیره قشم اولویت منطقه آزاد قشم است / در آینده نزدیک مشکل آب روستای نقاشه مرتفع می شود

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: بهبود کیفیت زندگی ساکنان و بومیان جزیره قشم و دسترسی به خدمات شهری و روستایی و توسعه متوازن تمام مناطق اولویت ما خواهد بود.

  • کد مطلب: 8433
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: شنبه 8 خرداد 1400 - 11:43

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از تسنیم، علی درویش پور در بازدید از روستای نقاشه که با حضور فرماندار شهرستان قشم، بخشدار حرا و جمعی از معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد، اظهار کرد: با بهره گیری از ظرفیت های تمامی نهادها، شوراها و همراهی جوامع محلی و مساعدت های فنی و عمرانی و اجتماعی و فرهنگی سازمان منطقه آزاد قشم بسیاری از مشکلات زیرساختی و عمرانی جزیره مرتفع خواهد شد.

وی ادامه داد: بهبود کیفیت زندگی ساکنان و بومیان جزیره قشم دسترسی به خدمات شهری و روستایی، بهسازی و توسعه متوازن تمام مناطق و روستاهای جزیره همگام با سایر مناطق اولویت برنامه های سازمان منطقه آزاد قشم خواهد بود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با اشاره به برنامه ریزی جهت حل مشکل آب آشامیدنی روستاهای جزیره، تصریح کرد: موضوع اجرای شبکه آبرسانی به روستای نقاشه در آینده نزدیک تعیین تکلیف و مردم روستا از این نعمت خدادادی بهره مند خواهند شد.

براساس این گزارش، علیرضا نصری فرماندار شهرستان قشم نیز در این جلسه با قدردانی از فعالیت های صورت گرفته توسط منطقه آزاد قشم در حوزه های زیربنایی و عمرانی، گفت: با اقدامات اجرایی شده در دولت تدبیر و امید شاخص آبرسانی در قشم به سطح قابل قبولی رسیده و اکثر روستاهای جزیره از نعمت آب آشامیدنی برخوردارند.

گفتنی است پس از برگزاری جلسه دیدار مردمی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از معاونان و مدیران این سازمان و فرماندار شهرستان قشم و بخشدار حرا به بازدید از روستای نقاشه پرداختند.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد