رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم اعلام کرد

رفع تصرف 46.2هزار مترمربع اراضی خالصه دولتی به ارزش 46.2 میلیارد ریال در روستای رمچاه قشم

 رفع تصرف 46.2هزار مترمربع اراضی خالصه دولتی به ارزش 46.2 میلیارد ریال در روستای رمچاه قشم

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف یک قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای رمچاه قشم به مساحت 46هزار و 274متر مربع از سوی این یگان خبر داد.

  • کد مطلب: 8425
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: چهارشنبه 5 خرداد 1400 - 20:16

به گزارش روابط عمومی و امور بين الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از شمانیوز، مصطفی مازندرانی با اعلام این خبر گفت: رفع تصرف این اراضی که ارزش تقریبی آنها بالغ بر46 میلیارد و 274 میلیون ریال برآورد شده است، وفق دستور دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم و درمعیت مامورین پلیس اقتصادی نیروی انتظامی این شهرستان انجام شد.
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم افزود: عملیات رفع تصرف این اراضی که از سوی ماموران این یگان انجام شد، بدون حادثه یا مشکلی صورت گرفت. 
مازندرانی با تاکید بر تداوم این گونه اقدامات برای احقاق حقوق مردم جزیره از حمایت های قانونی رضا صفایی دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم و همچنین از فرماندهی انتظامی این شهرستان و سایرمسئولینی که در این امر با یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم همکاری داشته اند، صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد