مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در آیین غبارروبی گلزار شهدا مطرح کرد؛

بهره برداری از طرح احداث و ساماندهی گلزار شهدا تا هفته دفاع مقدس

بهره برداری از طرح احداث و ساماندهی گلزار شهدا تا هفته دفاع مقدس

همزمان با سوم خردادماه سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر، آیین غبارروبی و آغاز عملیات احداث گلزار شهدای قشم با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، فرماندار شهرستان، فرمانده سپاه و مدیرکل بنیاد شهید استان هرمزگان در محل امامزاده سید مظفر برگزار شد.

  • کد مطلب: 8417
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: سه شنبه 4 خرداد 1400 - 08:46

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از خبرگزاری تسنیم، علی درویش پور در این مراسم اظهار کرد: آزادسازی خرمشهر یکی از رخدادهای بزرگ در خاطرات جمعی تمامی ایرانیان است که پیام مقاومت، ایثار و از خودگذشتگی را به اقصی نقاط جهان صادر کرد.
وی ادامه داد: امروز نام و نشان شهدا نه بر سر کوچه ها و خیابان ها که در قلب همه مردم حک شده است و باید از هر فرصتی برای ادای احترام به مقام والای شهدا استفاده نمود.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم درباره ساماندهی گلزار شهدا، تصریح کرد: پروژه احداث و ساماندهی گلزار شهدای قشم که یکی از خواسته های به حق خانواده شهدا بود؛ که امروز با سرعت مراحل بازطراحی و احداث را طی کرده و به مناسبت هفته دفاع مقدس آماده بهره برداری می شود.
براساس این گزارش، پس از پایان آیین غبارروبی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه فرماندار، فرمانده سپاه و مدیرکل بنیاد شهید استان هرمزگان با خانواده شهید محمد بازماندگان قشمی دیدار کردند.
درویش پور در این دیدار گفت: بی شک هرچه امروز داریم مدیون شجاعت ها و برکت وجود پر خیر شهیدانی است که برای حفاظت از مرزهای کشور جان خود را جهت پاسداشت از کیان و موجودیت این آب و خاک در طَبَق اخلاص گذاشتند.
گفتنی است در این مراسم علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، علیرضا نصری فرماندار شهرستان، حجت امیری کیا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران قشم، عطا ناوکی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان به همراه جمعی از معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم و مسئولان شهرستانی حضور داشتند.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد