رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم:

13.2هزار مترمربع اراضی خالصه دولتی به ارزش 13.2 میلیارد ریال در روستای تلمبو قشم رفع تصرف شد

13.2هزار مترمربع اراضی خالصه دولتی به ارزش 13.2 میلیارد ریال در روستای تلمبو قشم رفع تصرف شد

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: سه قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در روستای تلمبو قشم مجموعا به مساحت 13هزار و 200 مترمربع از سوی این یگان رفع تصرف شد.

  • کد مطلب: 8412
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: يکشنبه 2 خرداد 1400 - 15:10

به گزارش روابط عمومی و امور بين الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از « فکر اقتصادی »، مصطفی مازندرانی با اعلام این خبر افزود: رفع تصرف این قطعات از اراضی مذکور که ارزش تقریبی آن مجموعا بالغ بر 13 میلیارد و 200میلیون ریال است، وفق دستور دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم و درمعیت مامورین پلیس امنیت اقتصادی و یگان امداد فرماندهی انتظامی قشم انجام شد.
وی درباره مشخصات هر یک از قطعات رفع تصرف شده هم گفت: این قطعات شامل قطعه اول به مساحت  شش هزار و 200 مترمربع، قطعه دوم به مساحت  یک هزار و 600 مترمربع و قطعه سوم به مساحت  پنج هزار و 400 متر مربع جمعا به مساحت 13هزار و 200 متر مربع است.
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم یادآور شد: عملیات رفع تصرف این اراضی که با تخریب دیوارکشی و پی سنگی از سوی ماموران این یگان انجام شد، بدون حادثه یا مشکلی صورت گرفت.
مازندرانی با تاکید بر تداوم این این گونه اقدامات برای احقاق حقوق مردم جزیره از حمایت های قانونی رضا صفایی دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم و همچنین از فرماندهی انتظامی قشم و سایرمسئولینی که در این امر با یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم همکاری داشته اند، صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد