3 خانواده برتر قرآنی جزیره قشم معرفی می شوند

 3 خانواده برتر قرآنی جزیره قشم معرفی می شوند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از انتخاب سه خانواده برتر قرآنی در جزیره قشم به منظور ترویج و توسعه آموزه های کلام وحی الهی خبر داد.

  • کد مطلب: 8233
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: يکشنبه 15 فروردين 1400 - 17:51

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از« شما نیوز» ، علیرضا کمساری گفت: هدف از برگزاری این طرح تکریم خانواده های قرآنی و نکوداشت فعالیت های حوزه قرآن کریم، ارائه خدمات اجتماعی و فرهنگی در قالب بسته های حمایتی و معرفی افراد و خانواده های برتر به عنوان نمونه قرآنی و الگوی مناسب در راستای رشد معنوی جامعه است.

وی ادامه داد: علاقمندان به شرکت در این طرح می توانند جهت ثبت نام، تا 13 اردیبهشت ماه 1400 به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قشم مراجعه  یا تماس بگیرند. و

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم با بیان اینکه خانواده های برتر تا 23 اردیبهشت ماه معرفی می شوند، تصریح کرد: احراز فعالیت های حداقل سه نفر از اعضای خانواده در یکی از رشته های حفظ، قرائت و مفاهیم برای شرکت در این طرح ضروری است، همچنین برگزیدگان مسابقه ها و آزمون های سراسری قرآن کریم نیز می توانند در این طرح مشارکت کنند.

به گفته کمساری، اهدای کارت طلایی جهت برخورداری از مزایای فرهنگی و هنری در جزیره، نصب پلاک با نشان خانواده برتر قرآنی بر سردر منزل، اهدای تندیس و هدایای ویژه از طرف سازمان منطقه آزاد قشم و اهدای لوح تقدیر و جایزه های نفیس از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از جمله اقداماتی است که برای قدردانی از خانواده های برتر انجام خواهد شد.

بنابراین گزارش علاقه مندان می توانند، برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت، https://qeshm.farhang.gov.ir/  مراجعه کنند و یا با شماره های 07635252697 و 09168567044 تماس بگیرند.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد