همزمان با روز جمهوری اسلامی ایران؛

شهر قشم گلباران شد

شهر قشم گلباران شد

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم از گلباران شهر قشم با یک فروند هواپیمای گردشگری همزمان با 12 فروردین روز جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

  • کد مطلب: 8225
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 12 فروردين 1400 - 21:43

به گزارش روابط عمومی منطقه آزاد قشم به نقل از خبرگزاری مهر ، کیهان عباسیان گفت: پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن ماه 1357 در دوازدهم فروردین 1358 کامل شد و این روز ملی به عنوان نماد عزت، اقتدار و استقلال مردم ایران با رای 98 درصدی به نظام جمهوری اسلامی به ثبت رسید.

وی ادامه داد: گلباران شهر قشم به منظور گرامیداشت این روز، از مقبره شهدای گمنام شروع شد و با گلباران سایت های گردشگری و سواحل ادامه یافت.

به گفته سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم پرواز هواپیمای گردشگری دو نفره که ماموریت گلباران شهر را برعهده داشت از فرودگاه تخصصی گردشگری جزیره ( فرودگاه آسمان ) انجام شد و به مدت 25 دقیقه ادامه داشت و کاپیتان حامد الوندی به همراه علی موقر رییس اداره گردشگری این سازمان ماموریت گلباران شهر را به انجام رساندند.

پرواز این هواپیما راس ساعت 12:15، با اعلام در بی سیم ستاد مرکزی خدمات سفر قشم شروع شد و تا ساعت 12:35 دقیقه ادامه یافت.

بنابراین گزارش، روز جمهوری اسلامی ایران با مهرتایید و رای آری 98.2 درصد مردم به جمهوریت و اسلامیت نظام حاکم بر کشور، شکوهمندی انقلاب ایرانیان را به رخ جهانیان کشید و  آیین های گرامیداشت این روز هرساله همزمان با سراسر کشور در جزیره پهناور قشم برگزار می شود.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد