در آیینی با حضور سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت نیمه شعبان و دهه سربازان گمنام امام زمان(عج)

مدیرکل، معاونان و پرسنل اداره کل حراست منطقه آزاد قشم تقدیر شدند

مدیرکل، معاونان و پرسنل اداره کل حراست منطقه آزاد قشم تقدیر شدند

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم در آیینی به مناسبت میلاد با سعادت حضرت مهدی (عج) و دهه سربازان گمنام امام زمان(عج) و حراست‌ها از مدیرکل، معاونان و پرسنل اداره کل حراست سازمان منطقه آزاد قشم تقدیر کرد.

  • کد مطلب: 8219
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: دوشنبه 9 فروردين 1400 - 20:30

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از خبرآنلاین، کیهان عباسیان سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم در این آیین با تبریک میلاد قائم آل محمد (عج) و دهه سربازان گمنام امام زمان (عج) و حراست‌ها گفت: همه ما عضو حراست هستیم و باید از انقلاب، اسلام و داشته‌های این کشور حفاظت کنیم.

وی با اشاره به اینکه اداره کل حراست سازمان منطفه آزاد قشم به عنوان یک مجموعه توانمند، توانسته است بین مسوولیت حراستی و مسوولیت اجتماعی خود توازن برقرار کند، افزود: حراست با رصد، نظارت و ورود به  امور و مسایل مختلف  سازمان و همکاری و همفکری با مدیران آن توانسته است خدمات قابل قبولی را به مجموعه سازمان منطقه آزاد و مردم قشم ارائه کند.

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: ورود به مشکلات فرهنگی واجتماعی و مسایل سیاسی و اقتصادی از جمله فعالیت‌های عزیزان در حراست است که این فعالیت ها با وجود کارشناسان مجرب و متخصص درهر حوزه نتایج مطلوبی داشته است.

به گفته عباسیان اداره کل حراست سازمان منطقه آزاد قشم در طول این سال ها با تربیت و بکارگیری این کارشناسان در حوزه های مختلف توانسته است ضمن نظارت دقیق بر امور از شکل گیری و بروز برخی ناهنجاری ها در سطح سازمان و جامعه پیشگیری نماید.

وی همچنین از اقدامات و عملکرد این اداره کل در حوزه پدافند غیرعامل تقدیر کرد و موفقیت های آن را بخصوص در سطح کشوری تبریک گفت.

گفتنی است در این آیین که کیهان عباسیان سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم، مرتضی شیخ زاده معاون فرهنگی، اجتماعی و  گردشگری، ضرغام احمدوند مدیرکل حراست، حسین رفیعی مشاور امنیتی و انتظامی و حسین مرادی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم در آن حضور داشتند از مدیر کل، معاونان و پرسنل اداره کل حراست این سازمان  با اهداء لوح و گل تقدیر شد.

دسته بندی ها

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد