مدیرکل حراست سازمان منطقه آزاد قشم مطرح کرد؛

پایش مستمر و بازدید میدانی از نحوه ارائه خدمات به گردشگران و مسافران نوروزی

پایش مستمر و بازدید میدانی از نحوه ارائه خدمات به گردشگران و مسافران نوروزی

مدیرکل حراست سازمان منطقه آزاد قشم، از برنامه ریزی جهت پایش مستمر و بازدیدهای میدانی جهت بررسی نحوه ارائه خدمات به گردشگران و مسافران نوروزی در جزیره قشم در ایام نوروز خبر داد.

  • کد مطلب: 8188
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: دوشنبه 2 فروردين 1400 - 13:01

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، ضرغام احمدوند ادامه داد: هدف از این بازدیدها پایش امکانات و تجهیزات موجود و همچنین بررسی وضعیت ارائه خدمات به گردشگران می باشد.
وی در ادامه بر آمادگی کامل نیروهای نظارتی این مجموعه به منظور خدمات شایسته به گردشگران و مسافران نوروزی تأکید کرد و افزود: در این بازدیدها، نیروهایی از کمیته های مختلف ستاد اجرایی خدمات سفر نوروز قشم نیز حضور خواهند داشت.
به گفته رییس حراست در ستاد اجرایی خدمات سفر قشم؛ با استفاده از تجارب کسب ‌شده برای برنامه‌ریزی و شیوه ارائه خدمات، می توان در آینده برای رسیدن به اهداف و استقبال شایسته تر از گردشگران آماده شد.
شایان ذکر است، ستاد اجرایی خدمات سفر یک تشکل کشوری است. این ستاد از کمیته هایی در جنبه های مختلف خدمت رسانی تشکیل شده که شامل؛ کمیته های حمل و نقل، خدمات شهری و روستایی، اطلاع رسانی، تبلیغات-امور فرهنگی و فضای مجازی، پشتیبانی و امور اجرایی، برنامه ریزی و آمار، نظارت- تنظیم بازار- ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات، بهداشت-سلامت، خدمات انتظامی-امنیتی و ترافیک و اسکان و رفاه می شود.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد