مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد؛

مشارکت بیش از 22 روستا در طرح نظافت عمومی جزیره

مشارکت بیش از 22 روستا در طرح نظافت عمومی جزیره

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: طرح نظافت عمومی جزیره توسط نیروهای این مجموعه و شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم با همکاری دهیاران، شوراهای اسلامی روستاها و جمعی از علاقه مندان برگزار شد.

  • کد مطلب: 8168
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: چهارشنبه 27 اسفند 1399 - 15:51

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از خبرآنلاین، فرج طهماسبی با بیان این مطلب، افزود: این طرح با هدف پاکسازی و نظافت عمومی شهرها، روستا و بخشی از سواحل جزیره قشم اجرا گردید.
وی ادامه داد: طرح نظافت عمومی جزیره علاوه بر شهر قشم در سایر شهرها و با همکاری بیش از 22 روستای جزیره قشم از جمله روستاهای رمکان، طولا، توریان، خالدین، گوران، مسن، هنگام ، هلر ، لافت و... اجرا شد.
مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم افزود: در شهر قشم نیروهای این مدیریت و بیش از 50 تن از نیروهای شرکت تعاونی کارکنان سازمان و شرکت ماهیار بافت قشم به همراه تعداد کثیری از نیروهای داوطلب مردمی اقدام به پاکسازی سواحل کمپ پارک های زیتون، هامون، آفتاب و مبادی ورودی شهر قشم پرداختند.
به گفته طهماسبی؛ برای اجرای این طرح بیش از 2 هزار و 500 کیلوگرم پلاستیک زباله، 120(6000 عدد) بسته ماسک و 150 (15000 عدد)بسته دستکش یکبار مصرف میان نیروهای خدماتی و داوطلبان در سطح جزیره قشم توزیع گردید.
وی در پایان خاطرنشان کرد: هر ساله در روزهای پایانی زمستان و در آستانه سال جدید، با هماهنگی و همکاری دهیاری ها، شوراهای اسلامی روستاها و سازمان های مردم نهاد طرح پاکسازی و نظافت عمومی جزیره اجرایی می شود.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد