مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم خبر داد؛

چهارمین انتشارات قشم مجوز فعالیت گرفت

چهارمین انتشارات قشم مجوز فعالیت گرفت

مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي منطقه آزاد قشم از اخذ مجوز انتشارات «پر سرخ» به عنوان چهارمین موسسه انتشاراتی قشم در حوزه چاپ و نشر کتاب در جزیره قشم خبر داد.

  • کد مطلب: 8145
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: چهارشنبه 20 اسفند 1399 - 10:48

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از شما و اقتصاد، علیرضا کمساری با بیان این مطلب، افزود: انتشارات «پر سرخ» با مديرمسوولي ايرج اعتمادي، نويسنده و روزنامه نگار توانمند جزيره قشم، موفق به اخذ مجوز از سوي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي شد. 
وی ادامه داد: این انتشارات جدید با محوريت چاپ و نشر كتاب در حوزه عمومي به عنوان چهارمین موسسه انتشاراتي قشم در اين جزيره فعاليت خواهد كرد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم در پایان خاطرنشان کرد: توجه به توسعه زيرساخت هاي فرهنگي در نقاط مختلف جزیره به عنوان يكي از اهداف سازمان منطقه آزاد قشم در سرلوحه برنامه هاي اين اداره كل قرار دارد.
شایان ذکر است، ایرج اعتمادي سابقه اي نزديك به دو دهه فعاليت رسانه اي و انتشار بيش از بيست جلد كتاب با موضوعات مختلف رمان، داستان، محيط زيست در رده های سنی كودك و بزرگسال، در كارنامه فرهنگي خود دارد و در حال حاضر به عنوان خبرنگار و سردبیر در جزيره قشم فعاليت مي كند.

دسته بندی ها

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد