درراستای عمل به مسولیت های اجتماعی در سال 1400؛

اجرای طرح هر روستا یک پارک در جزیره قشم

اجرای طرح هر روستا یک پارک در جزیره قشم

مدیر منطقه ویژه اقتصادی قشم از آغاز اجرای طرح هر روستا یک پارک درراستای عمل به مسولیت های اجتماعی منطقه آزاد در جزیره خبر داد.

  • کد مطلب: 8122
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: دوشنبه 11 اسفند 1399 - 22:09

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از دنياي خبر، احمد دیرستانی با اعلام این مطلب عنوان داشت: این طرح به عنوان یکی از اقدامات شاخص جزیره با هدف توسعه متوازن و بهره مندی عموم ساکنان از خدمات منطقه آزاد طراحی شده و به اجرا در می آید.
وی افزود: طرح مذکور با مشارکت سازمان منطقه آزاد قشم، بنیاد مسکن و دهیاری ها در روستاهایی که در محدوده منطقه ویژه اقتصادی قرار دارند، سال آینده اجرایی می شود.
به گفته دیرستانی، در طرح هادی روستاهایی که طبق تفاهم نامه بین سازمان منطقه آزاد قشم و بنیاد مسکن، به این بنیاد واگذار شده ، نقاطی برای ساخت پارک جانمایی شده تا سرانه رفاهی و تفریحی روستاها را ارتقا دهد.
مدیر منطقه ویژه اقتصادی قشم اظهار امیدواری کرد که در سال جدید شاهد تحقق شعار هر روستا یک پارک باشیم و گفت: امید است با همکاری بین سه بخش سازمان، بنیاد و دهیاری، به افزایش امکانات و تسهیلات روستایی در محدوده منطقه ویژه کمک کنیم.
گفتنی است، 1200 کیلومتر از اراضی جزیره قشم و هنگام، جزو منطقه ویژه اقتصادی قشم می باشد که در تصدی و مسوولیت سازمان منطقه آزاد قشم قرار دارد.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد