پیام مدیر کل حراست سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت هفته دفاع مقدس

پیام مدیر کل حراست سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت هفته دفاع مقدس

.

  • کد مطلب: 7398
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: دوشنبه 31 شهريور 1399 - 11:50

 

ان الجهاد باب من ابواب الجنه فتحه الله لخاصه اولیائه

 

همانا جهاد دری است از درهای بهشته که خداوند آن را به روی بندگان خاص خود می گشاید.

  امیرالمومنین علیه السلام  نهج البلاغه خطبه 27

 فرا رسیدن هفته دفاع مقدس یاد آور رشادتها و ایثار دلاور مردانی ست که راه رسیدن به کمال انسانی را چنگ زدن به حبل المتین الهی یعنی  همان عشق به سید و سالار شهیدان حسین ابن علی علیه السلام یافتند و در این راه با اقتدا بر ولی امر زمان حضرت روح الله (ره)، فریاد "یا لیتنا کنا معکم" سر دادند.

پیامی که 8 سال دفاع مقدس به آزادگان جهان داد این بود که راه رسیدن انسانهای ستمدیده به آزادی از خط سرخ شهادت عاشورایی و خط سبز انتظار بقیه الله می گذرد. امروز نیز جوانان این مرز و بوم با الگو برداری از همانان که عند ربهم یرزقونند در جبهه ای نوین بر علیه استکبار، از کیان  انقلاب و وطن دفاع می کنند.

جنگ تحمیلی 8 ساله تجربه ای عظیم برای ملت ما در مقابله با تهدیدات دشمنان اعم از جنگ متقابل، جنگ روانی و جنگ اقتصادی  بود. یکی از درسهایی که از پیامد های ناشی از جنگ می توان گرفت بالا بردن توان دفاعی با استفاده از ابزار و عوامل غیر نظامی جهت ارتقاء جایگاه کشور در سطح بازدارندگی ملی، کاهش آسیب پذیري ها، تداوم چرخه خدمات حیاتی و ضروري زیر ساخت ها، ارتقاء فرهنگ و امنیت روانی ‌ اجتماعی و مدیریت بحران در برابر هرگونه تهدید ناشی از تهدیدات دشمن است که امروزه بنام "پدافند غیر عامل" شناخته می شود. اداره کل حراست سازمان منطقه آزاد قشم با گرامی داشت این هفته عزیز
و یاد و خاطره همه ایثارگران، پیرو منویات مقام معظم رهبری همواره تلاش می نماید تا با پیاده سازی  ابلاغیات سازمان پدافند غیر عامل کشور در حفاظت از زیرساختها و مراکز ثقل جزیره قشم به انجام وظیفه بپردازد. امید است با استعانت از الطاف الهی در این راه مدیون خون شهدا نباشیم.

 

ضرغام احمد وند

 مدیر کل حراست و مسئول پدافند غیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم

دسته بندی ها

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد