مدیرکل حراست سازمان منطقه آزاد قشم اعلام کرد؛

پدافند غیرعامل ساده‌ترین روش‌ دفاعی است

پدافند غیرعامل ساده‌ترین روش‌ دفاعی است

ضرغام احمدوند مدیرکل حراست این سازمان با انتشار پیامی به مناسبت هفته پدافند غیرعامل که از امروز (هشتم آبان ماه) در سرتاسر کشور آغاز شده است، ساده ترین روش دفاعی برای مقابله با دشمنی ها را آمادگی کامل مردم از طریق پدافند غیرعامل دانست.

  • کد مطلب: 6063
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: چهارشنبه 8 آبان 1398 - 19:40

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم متن پیام به شرح ذیل است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

ساماندهی وضعیت پدافند غیرعامل می تواند کشور ما را در برابر تهدید مخالفان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیمه کند و در این راه همه مردم، دستگاه های دولتی و نهادها باید در یک اقدام بسیجی و جهادگونه آماده باشند.

پدافند غیرعامل ما را در ارتقای امنیت ملی و توسعه همه جانبه کمک می کند و از این مسیر علاوه بر مقابله با هر تهدید بیرونی، به هنگام بروز بلایای طبیعی هم می توانیم بهترین خدمات را ارائه کنیم.

جزیره قشم به دلیل قرارداشتن در یک منطقه استراتزیک، از شرایط بسیار ارزشمند در سطح بین المللی برخوردار است که این مهم، برنامه ریزی برای اقدامات حوزه پدافند غیرعامل در این منطقه را دوچندان می کند.

برای موفقیت پدافند غیرعامل و مصون سازی کشور از تهدیدهای گوناگون به اقداماتی که موجب افزایش بازدارندگی ها، کاهش آسیب‌پذیری، ارتقای پایداری ملی و تسهیل مدیریت بحران در مقابله با تهدیدات و اقدامات نظامی می‌شود، نیازمندیم.

اینجانب با آرزوی توفیق و سلامتی روز افزون برای رهبر معظم انقلاب (مد ظله و العالی) که پیوسته بر اهمیت پیگیری پدافند غیرعامل تاکید دارند، از حمایت بی دریغ رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و همه آنانکه با اقدامات جهادی تلاش می کنند این فرهنگ در جای جای کشور از جمله در جزیره زیبای قشم نهادینه شود تشکر می کنم و از پیشگاه خداوند سبحان برایشان آرزوی توفیق و خدمت بی منت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، دارم.

ضرغام احمدوند

مشاور مدیرعامل و مدیرکل سازمان منطقه آزاد قشم

دسته بندی ها

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد