اهدای سومین لوح افتخار جهانی به سازمان منطقه آزاد قشم

اهدای سومین لوح افتخار جهانی به سازمان منطقه آزاد قشم

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: سومین لوح افتخار جهانی در نمایشگاه MITT مسکو به سازمان منطقه آزاد قشم اهدا شد.

  • کد مطلب: 2087
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: شنبه 7 فروردين 1395 - 15:28

به گزارش روابط عمومی منطقه آزاد قشم، فرزین حقدل با بیان این مطلب گفت: حضور سازمان منطقه آزاد قشم در نمایشگاه MITT 2016 مسکو به عنوان برگزاركننده پاويون جمهوری اسلامی ايران همانند دو نمایشگاه دیگر در کشورهای چین و ایتالیا بسیار تاثیرگذار بود.
وی با اشاره به درخشش ایران در این نمایشگاه، اظهار کرد: منطقه آزاد قشم پیش از نمایشگاه MITT مسکو، مسئولیت برگزاری نمایشگاه گردشگریCITM كانمينگ چين وBIT  ميلان ايتاليا را به عنوان نماينده سازمان ميراث فرهنگی، صنايع دستی و گردشگری کشور، عهده دار بود.
به گفته حقدل، غرفه ايران در هر سه نمایشگاه  بین المللی به عنوان غرفه برتر برگزيده شد و تنديس و لوح افتخار این نمایشگاه ها به سازمان منطقه آزاد قشم اهدا گرديد.
وی ادامه داد: با عنايت به رويكرد جديد ايران در عرصه های جهانی، طراحی غرفه ايران به صورت باغ ايرانی در این نمایشگاه ها ارائه گرديد که اين نماد منحصر بفرد ايرانی، بخوبی در سطح جهانی معرفی شد.
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: استقبال بازديد كنندگان از غرفه ايران بسيار خوب بوده و علاوه بر گردشگران متقاضی سفر به ايران و بازديد از جذابيت های بی نظير اين سرزمين كهن، تعداد زيادی از سرمايه گذاران خارجی هم با حضور در پاويون ايران، علاقمندی خود را جهت سرمايه گذاری در زيرساختهای گردشگری كشور اعلام کردند.
به گفته وی، از دستاوردهای مهم حضور در این نمایشگاه ها میتوان به تفاهمنامه همكاری منطقه آزاد قشم و منطقه آزاد گوانجو چین که در سفر رئیس جمهور این کشور به ایران در حضور رئیسان جمهور دو کشور امضا شد و عقد قرارداد خواهر خواندگی قشم و شهر ويمودرون ايتاليا و همچنین جذب سرمايه گذارانی در حوزه های انرژی، توريسم و زيرساخت در کشورمان از سوی كشور ايتاليا اشاره كرد.
بنا به این گزارش، حمید رضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم نیز با هدف بررسی راه های توسعه همکاری ها با فعالان اقتصادی جهان که در نمایشگاه MITT 2016 مسکو حضور دارند به این کشور سفر کرده است.

دسته بندی ها

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد