فرماندار شهرستان قشم خبر داد؛

آمادگی دهیاران قشم برای میزبانی گردشگران نوروزی

آمادگی دهیاران قشم برای میزبانی گردشگران نوروزی

فرماندار شهرستان قشم گفت: بخش مهمی از جاذبه های گردشگری این شهرستان در حوزه روستایی است و دهیاران برای ارائه خدمات به گردشگران نوروزی از آمادگی لازم برخوردار هستند.

  • کد مطلب: 10992
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: شنبه 27 اسفند 1401 - 18:26

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، محمد محمدحسینی‌تختی با بیان این مطلب در نشست ستاد اجرایی خدمات سفر قشم با حضور معاون امور مجلس رییس جمهور، افزود: تمامی بخش‌ها و دستگاه های اجرایی شهرستان قشم برای آماده سازی شرایط میزبانی گسترده از هموطنان فعال هستند.
وی رقم زدن تعطیلاتی شاد و پرشور در جزیره قشم را مهمترین دغدغه دستگاه‌های خدمات‌رسان عنوان و ابراز داشت: هماهنگی های لازم با همکاری ستاد اجرایی خدمات سفر قشم برای رفع کمبودها و نواقص احصا شده در روستاها و نقاط شهری جزیره انجام شده است.
فرماندار شهرستان قشم بیان کرد: تقویت سطح خدمات اماکن گردشگری روستایی و اسکله های گردشگری با همراهی دهیاری ها  در طول سال انجام که آسفالت معابر و پارکینگ ها، آبرسانی به بخش های خدماتی، تکمیل و تجهیز بستر خدمات ضروری بخشی از آن می باشد.
محمدحسینی‌تختی تصریح کرد: حضور اتباع خارجی، عدم محاسبه جمعیت آنان در آمارهای رسمی نفوس و مسکن و تاثیر این قشر بر نیازهای خدماتی در قشم مشکلات و معضلاتی را به همراه دارد که گره گشایی از آن نیازمند مشارکت جمعی مسوولان است.
وی گفت: امکانات و بودجه ها باید متناسب با حجم جمعیت شناور و گردشگران ورودی به جزیره قشم اختصاص پیدا کند که تحقق این مهم به همراهی دولت و نمایندگان مجلس نیاز دارد.
فرماندار شهرستان قشم خاطرنشان کرد: با مجموع اقدامات انجام شده، سنگ بنای مناسبی برای ارائه خدمات به گردشگران در جزیره قشم گذاشته شده و به منظور رقم زدن نوروزی شاد و خاطره انگیز برای هموطنان بر مبنای فرهنگ اصیل ایرانی خود را در وهله نخست میمان‌دار می دانیم.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد