قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر قشم تاکید کرد:

لزوم صیانت از امنیت گردشگران

لزوم صیانت از امنیت گردشگران

قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر قشم تاکید کرد: صیانت از امنیت جسمی، روحی و مالی گردشگران به عنوان یکی از اولویت های ستاد اجرایی خدمات سفر است.

  • کد مطلب: 10989
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: شنبه 27 اسفند 1401 - 18:15

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، حجت‌‌الاسلام محمدسعید آخوندی با بیان این مطلب در کمیته خدمات انتظامی، امنیتی و ترافیک افزود: هیچگونه مماشاتی در برخورد با افرادی که امنیت گردشگران را تهدید کنند وجود نخواهد داشت.
وی ادامه داد: حضور نیروهای راهنمایی و رانندگی در جاده‌ها بویژه نقاط حادثه خیز، باز دارنده است و نصب پیام های ترافیکی در نقاط هدف می تواند از حوادث احتمالی جلوگیری کند.
قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر قشم تصریح کرد: با توجه به تجربیات سال قبل باید پیش بینی های لازم جهت جلوگیری از ایجاد گره های ترافیکی اندیشیده شود و در صورت بروز این مشکل بلافاصله مدیریت بحران با طرح های از پیش تعیین شده برای مدیریت شرایط وارد عمل شود.
حجت‌الاسلام آخوندی گفت: برخورد قاطع با شناورهای غیرمجاز فعال در آب های جزیره بویژه در سایت های گردشگری پر ازدحام باید با جدیت انجام شود.
وی با بیان اینکه استفاده از جلیقه های نجات در تفریحات دریایی اجباری است، بیان کرد: برخورد قاطع با تخلفات می تواند نوروزی ایمن با حال خوب و خاطرات ماندگار را برای گردشگران جزیره به ارمغان آورد.
قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر قشم اظهار داشت: اقدامات پیشگیرانه و آگاهی بخشی به گردشگران تاثیر بسزایی در جلوگیری از سرقت‌ها خواهد داشت و خوشبختانه تاکنون هیچگونه سرقتی از مهمانان جزیره گزارش نشده است.
حجت‌الاسلام آخوندی با تقدیر از تلاش ها و زحمات نیروهای نظامی، انتظامی، امنیتی و بسیج در جزیره قشم، گفت: استقرار نیروهای پلیس 110 در سایت های گرشگری پر تردد، توان عملیاتی و قدرت مانور نیروها را افزایش خواهد داد. 
براساس این گزارش، ستاد اجرایی خدمات سفر قشم با  17کمیته تخصصی در ایام نوروز 1402 برای خدمات‌رسانی به گردشگران فعال است.
مرکز تماس ستاد اجرایی خدمات سفر قشم با شماره تماس 07635252000 به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به تماس‌های مسافران و گردشگران نوروزی جزیره زیبای قشم است.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد