رییس کمیته تنظیم بازار ستاد اجرایی خدمات سفر قشم خبر داد؛

11 غرفه برای تامین اقلام مصرفی گردشگران راه اندازی شد / آغاز توزیع 100 تن میوه شب عید با قیمت مصوب در قشم

11 غرفه برای تامین اقلام مصرفی گردشگران راه اندازی شد / آغاز توزیع 100 تن میوه شب عید با قیمت مصوب در قشم

رییس کمیته تنظیم بازار ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از راه اندازی 11 غرفه برای تامین اقلام مصرفی مورد نیاز گردشگران و عرضه 100 تن میوه شب عید شامل سیب و پرتقال از امروز 27 اسفندماه 1401 در شهر قشم خبر داد.

  • کد مطلب: 10986
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: شنبه 27 اسفند 1401 - 18:13

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، هرمز امیری با اعلام این خبر اظهار داشت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته مرکز توزیع میوه شب عید با قیمت مصوب در میدان پاسداران قرار دارد.
وی ادامه داد: توزیع ویژه میوه های شب عید با قیمت مصوب، شامل پرتقال با قیمت کیلویی  25 هزار تومان و سیب درختی با قیمت کیلویی 35 هزار تومان و همچنین سیب زمینی، پیاز، گوجه و خیار با قیمت مناسب می باشد.
رییس کمیته تنظیم بازار ستاد اجرایی خدمات سفر قشم تصریح کرد: همچنین 11 غرفه برای عرضه محصولات مورد نیاز گردشگران شامل نان، آب و یخ در نقاط مختلف شهر قشم راه اندازی و در حال ارائه خدمات به شهروندان و گردشگران است.
به گفته امیری؛ همچنین با نظر به تصمیم ستاد اجرایی خدمات سفر قشم یک واحد نانوایی سیار در محل پارکینگ پارک زیتون و یک نانوایی سیار نیز در شهر درگهان دایر شده و مشغول خدمت رسانی می باشند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: برای تنظیم بازار ایام نوروز و ماه مبارک رمضان، پیش بینی هایی شده تا تامین کنندگان و توزیع کنندگانی که توانایی عرضه مستقیم کالاها به قیمت مناسب را دارند با مشکلی مواجه نشوند.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد