به مناسبت هفته جهانی معلولین انجام شد؛

تقدیر مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از دانش‌آموزان مدرسه استثنایی قشم

تقدیر مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از دانش‌آموزان مدرسه استثنایی قشم

افشار فتح‌الهی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه حجت‌الاسلام حاجبی، امام‌جمعه شهرستان و حسین دیرباز، مدیر آموزش‌وپرورش قشم طی مراسمی به مناسبت هفته جهانی معلولین از دانش‌آموزان مدرسه استثنایی قشم تقدیر کرد.

  • کد مطلب: 10439
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: سه شنبه 15 آذر 1401 - 13:58

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم، افشار فتح‌الهی در این آیین گفت: توانمندی دانش‌آموزان این مدرسه در کارهای هنری و علمی ارزشمند است و نشان از استعدادهای بی‌کران آن‌ها دارد.

وی ادامه داد: دانش‌آموزان مدرسه استثنایی قشم عبارت "ما می‌توانیم" را به معنای واقعی کلمه تعبیر کرده و الگویی موفقی برای همه دانش‌آموزان قشم و کشور هستند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم فراهم ساختن بستر توانمندسازی معلولین به‌ویژه دانش‌آموزان را جزو حقوق شهروندان و تکلیف دولت برشمرد و افزود: برای اینکه معلولین سهم برابر از فرصت‌های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی داشته باشند باید زمینه‌های آموزش‌وپرورش مناسب را برای آنان فراهم کنیم.

فتح‌الهی بابیان اینکه مهرماه امسال و هم‌زمان با بازگشایی مدارس، 25 مدرسه توسط سازمان بازسازی شده است به دانش‌آموزان مدرسه استثنایی قشم وعده داد اقدامات لازم به‌منظور بهسازی و ساماندهی فضای این مدرسه توسط سازمان منطقه آزاد قشم به انجام خواهد رسید.

بنابراین گزارش، در آیین تقدیر از دانش‌آموزان مدرسه استثنایی قشم، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه حجت‌الاسلام حاجبی، امام‌جمعه شهرستان و حسین دیرباز، مدیر آموزش‌وپرورش قشم و جمعی از معلمان و دانش‌آموزان حضور داشتند.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد