حکم فرمانده پایگاه بسیج سازمان منطقه آزاد قشم اهدا شد

حکم فرمانده پایگاه بسیج سازمان منطقه آزاد قشم اهدا شد

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم در حکمی از سوی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم به‌عنوان فرمانده پایگاه بسیج این سازمان انتخاب شد.

  • کد مطلب: 10323
  • نسخه چاپی
  • تاریخ انتشار: چهارشنبه 25 آبان 1401 - 16:44

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم، حجت‌الاسلام محمدسعید آخوندی در این مراسم که ظهر امروز 25 آبان ماه 1401 در محل معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری این سازمان برگزار شد، ضمن تقدیر از تلاش‌های سپاه و بسیج در حفظ ارکان نظام و برقراری امنیت در جامعه گفت: امیدوارم با این انتساب و به همراه خانواده بسیجی و  تأثیرگذار منطقه آزاد قشم، بتوانیم سرمنشأ اقدامات شایسته‌ای در حوزه فرهنگ و اجتماع جزیره باشیم.

وی بر همراهی و هماهنگی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم در فعالیت‌های بسیج گونه در سال‌های گذشته تأکید کرد و افزود: خانواده منطقه آزاد قشم همواره نشان داده قلب جریان سازی و پیشگام فعالیت‌های فرهنگی دینی است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدعلی لبخندان، دبیر کمیته علمی کنگره بین‌المللی امام سجاد(ع) نیز خاطرنشان کرد: مخلص‌ترین انسان‌ها در راستای حفاظت از ارزش‌های دینی با عنوان بسیج و سپاه مشغول به خدمت هستند.

در ادامه، حجت امیری کیا،  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم با اشاره به سخنان امام خمینی(ره) گفت: بسیج به‌مثابه قلب کشور و یکی از مهم‌ترین ارکان در حفظ انقلاب و نظام است.

در پایان این مراسم، حکم فرمانده پایگاه بسیج سازمان منطقه آزاد قشم از سوی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم به حجت‌الاسلام محمدسعید آخوندی، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم اهدا شد.

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد