فتوتیتر

13 بهمن

افشار فتح الهی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در مراسم امضای تفاهم‌نامه بلندمدت همکاری منطقه آزاد قشم و دانشگاه تهران:

حضور دانشگاه تهران به‌عنوان قطب اصلی تولید علم کشور در این منطقه آزاد، می‌تواند به الگویی عملیاتی برای گسترش فعالیت‌های دانشگاهی در جزیره تبدیل شود.

ادامه خبر
13 بهمن

قشم الگوی مناطق آزاد در عمل به مسوولیت های دانشگاهی و علمی

سیدمحمد مقیمی، رییس دانشگاه تهران در دیدار با افشار فتح الهی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم: با اجرای تفاهم‌نامه بلندمدت همکاری منطقه آزاد قشم و دانشگاه تهران، این جزیره می‌تواند به الگوی برایی مناطق آزاد کشور در عمل به مسوولیت های اجتماعی در حوزه‌های دانشگاهی و علمی تبدیل شود.

ادامه خبر
11 بهمن

ایـران اسـتـوار، 44 سـال افـتـخـار

افشار فتح الهی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در جلسه ویژه هماهنگی جشن انقلاب و گرامیداشت دهه فجر: با توجه به شعار محوری فجر چهل و چهارم «ایـران اسـتـوار، 44 سـال افـتـخـار» ویژه برنامه های دهه فجر در جزیره قشم با انسجام، هم افزایی و وحدت رویه برنامه ریزی شده و با همراهی و همدلی مسوولان و جامعه جزیره، در محیطی پویا برگزار می شود.

ادامه خبر
10 بهمن

تعمیق روابط علمی قشم با دانشگاه های مطرح کشور

افشار فتح الهی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار با سرپرست دانشگاه شهید بهشتی: برای دستیابی به توسعه پایدار و متوازن در قشم، به ارتقای سطح علمی و افزایش رشته های تخصصی به وسیله افزایش زیرساخت های علمی و آموزشی و تعمیق روابط علمی با دانشگاه های مطرح کشور نیاز داریم.

ادامه خبر
9 بهمن

ابراهیم بن سعید ابوسعیدی، استاندار مسندم عمان در بازدید از دومین نمایشگاه و همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز و انرژی های تجدیدپذیر مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در قشم:

قشم دارای ظرفیت های اقتصادی بی نظیری در حوزه های مختلف از جمله نفت و انرژی است و با توجه به تفاهم نامه های امضا شده در سفر اخیر آیت الله ابراهیم رییسی، رییس جمهوری اسلامی ایران به عمان، امیدواریم در آینده شاهد توسعه بیشتر این حوزه باشیم.

ادامه خبر
8 بهمن

توسعه روابط اقتصادی و تجاری عمان-قشم

ابراهیم بن سعید ابوسعیدی، استاندار مسندم عمان در دیدار با افشار فتح الهی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: استان مسندم به دلیل نزدیک بودن به منطقه آزاد قشم برای توسعه روابط اقتصادی و تجاری و بههر مندی از توانمندی های دو طرف، آمادگی کامل دارد.

ادامه خبر
8 بهمن

آمادگی قشم برای توسعه همکاری ها با عمان

افشار فتح الهی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار با ابراهیم بن سعید ابوسعیدی، استاندار مسندم عمان: منطقه آزاد قشم برای امضای تفاهم نامه های مشترک در حوزه های مختلف گردشگری، تجاری، نفت و انرژی و همچنین برگزاری نمایشگاه های بین المللی به صورت مشترک آمادگی کامل دارد.

ادامه خبر
7 بهمن

افشار فتح الهی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار با ابراهیم بن سعید ابوسعیدی، استاندار مسندم عمان:

همسایگی جزیره قشم و جزیره خصب در استان مسندم، یک مزیت برای توسعه گردشگری دو جانبه و راه اندازی خطوط دریایی و هوایی بین این دو جزیره است.

ادامه خبر
7 بهمن

رویکرد زیرساختی منطقه آزاد قشم در حوزه انرژی

افشار فتح الهی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در افتتاحیه دومین نمایشگاه و همایش فرصت های سرمایه گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی های تجدیدپذیر مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در جزیره قشم:تکمیل زنجیره ارزش در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی یکی از مهمترین رویکردهای سازمان منطقه آزاد قشم در حوزه زیرساختی صنایع انرژی است و تعریف سایت پتروشیمی و ایجاد واحدهای تولیدی برای ساخت محصولات با ارزش افزوده بالا در این صنعت، به همین منظور در جزیره قشم برنامه ریزی شده است.

ادامه خبر
6 بهمن

مناطق آزاد فرصتی برای سرمایه گذاران صنایع نفتی

در افتتاح دومین نمایشگاه و همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز و انرژی های تجدیدپذیر مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در جزیره قشم؛ حجت الله عبدالملکی، مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور: مزیت های مناطق آزاد و فرصت های قانونی که قانون گذار ایجاد کرده، مانند معافیت های مالیاتی و تسهیلگری های اداری و بوراکراتیک، زمینه را برای حضور گسترده سرمایه گذارن نفت، گاز و پتروشیمی در سطوح مختلف در این مناطق ایجاد کرده است.

ادامه خبر
6 بهمن

جزیره قشم یکی از قطب های گردشگری کشور

حجت الله عبدالملکی، مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور در بازدید از ظرفیت های گردشگری جزیره قشم: فرهنگ طبیعت دوستی و حفظ محیط‌زیست از سوی جامعه محلی جزیره پهناور قشم باعث شده این جزیره به‌عنوان یکی از قطب های گردشگری کشور معرفی شود و ما برای جذب سرمایه‌گذاران این حوزه در منطقه آزاد قشم برنامه‌ریزی‌ کرده و آماده حمایت از علاقمندان هستیم.

ادامه خبر
5 بهمن

افزایش ظرفیت صنعت پتروشیمی در دو ماه آینده

مرتضی شاه میرزایی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در آیین افتتاحیه دومین نمایشگاه و همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز و انرژی های تجدیدپذیر مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در جزیره قشم بیان کرد: هم‌اکنون 70 مجتمع پتروشیمی با مجموع ظرفیت سالانه 90 میلیون تن در کشور فعال هستند که با بهره‌برداری از طرح‌های جدید در دهه فجر و تاپایان سال، 4 میلیون تن به این ظرفیت افزوده می‌شود.

ادامه خبر
1 - 12 of 127

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد