مقامات

24 دی

قشم الگویی شاخص از همزیستی میان مذاهب است / ویلاهای منتسب به ریاست جمهوری برای تامین زیرساخت های جزیره به فروش می رسد

مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور جزیره قشم را الگویی بی نظیر و شاخص از همزیستی میان مذاهب دانست و گفت: ویلاهای منتسب به نهاد ریاست جمهوری برای تامین هزینه پل خلیج فارس و سایر زیرساخت های جزیره قشم به فروش گذاشته می شود.

ادامه خبر
23 دی

از تمام ظرفیت های قانون برای حل مشکلات مردم استفاده شود / مدیرانی که موجب نارضایتی مردم هستند با قید فوریت تغییر کنند

دیدار مردمی دکتر سعید محمد، مشاور رییس جمهور و رییس شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور با حضور دکتر افشار فتح االهی، سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم با حضور پرشور مردم و جمعی از ساکنان جزیره قشم در محل مسجد النبی شهر قشم برگزار شد.

ادامه خبر
23 دی

افتتاح رسمی پالایشگاه نفت خام فوق‌سنگین قشم توسط رییس جمهوری

مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از افتتاح رسمی پالایشگاه نفت خام فوق‌سنگین قشم توسط رییس جمهوری خبر داد.

ادامه خبر
23 دی

دو آرزوی بزرگ مردم جزیره قشم با احداث پل خلیج فارس و تامین آب شرب روستاها برآورده می شود

مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از تلاش ویژه خود برای مصوب کردن دو طرح عملیاتی بزرگ شامل احداث پل خلیج فارس و تامین آب شرب روستاهای جزیره قشم به عنوان دو آرزوی بزرگ مردم این جزیره خبر داد.

ادامه خبر
23 دی

بازدید مشاور رییس جمهور از پروژه های عمرانی و اقتصادی قشم

مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور از ظرفیت های عمرانی و اقتصادی قشم بازدید می کند.

ادامه خبر
9 دی

بازدید معاون امور سلامت سازمان پدافند غیرعامل کشور از بخش های مختلف منطقه آزاد قشم

علی محمد لطیفی معاون امور سلامت سازمان پدافند غیرعامل کشور به همراه محسن زینلی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری هرمزگان و به همراه جمعی از نیروهای حوزه پدافند غیرعامل حراست سازمان منطقه آزاد قشم از بخش های مختلف این شهر بازدید کردند.

ادامه خبر
7 دی

برنامه راهبردی قشم توسعه دهنده گردشگری

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم گفت: برنامه راهبردی سازمان منطقه آزاد قشم تا افق 1404 به ارتقا گردشگری کمک می کند.

ادامه خبر
6 دی

حمایت وزارت میراث فرهنگی از افزایش گردشگران خارجی در مناطق آزاد

معاون گردشگری وزارت میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: چون وضعیت گردشگری به صورت عام و هتل داری به صورت خاص در طول دو سال اخیر مناسب نبود، برای کمک به بهبود اوضاع در این حوزه، نیاز به اتحاد و همدلی همگانی است.

ادامه خبر
17 آذر

میزبانی بزرگترین جزیره خلیج فارس برای حضور سرمایه گذاران خارجی

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم در نشستی اقتصادی با سفیران کشورهای جمهوری کره جنوبی و نیوزیلند، از آمادگی بزرگترین جزیره خلیج فارس برای میزبانی و حضور سرمایه گذاران بین المللی خبر داد.

ادامه خبر
22 آبان

انتظارات و مطالبات ائمه جمعه و جامعه محلی جزیره از مدیرعامل جدید منطقه آزاد قشم

امام جمعه شهرستان قشم مساله اول جزیره را تامین آب شرب سالم و برق برای روستاهای این جزیره خواند و گفت: در حالی که مردم و شیوخ سرمایه اصلی این جزیره هستند و روی ارزش های دینی و انقلابی ایستاده اند، شایسته نیست که آنها از آب شرب سالم محروم باشند و با حداقل ها زندگی کنند.

ادامه خبر
22 آبان

حاکمیت مدیریت دوگانه درجزیره قشم برطرف خواهد شد

استاندار هرمزگان در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم اصلی ترین مساله استانداری هرمزگان را تامین آب شرب سالم برای برخی روستاهای این استان و بویژه روستاهای جزیره قشم خواند و گفت: این مساله با توجه به اینکه آب در دین ما هم جایگاه ویژه ای دارد با تغییر و تحولات مدیریتی و تلاش های همگانی حل خواهد شد.

ادامه خبر
61 - 72 of 253

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد