مقامات

21 فروردين

تشکیل کمیته استقبال از جام جهانی قطر در قشم با صدور حکم رسمی سعید محمد

با حکم مشاور ريیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور ستاد هماهنگی های مناطق آزاد برای جام جهانی 2022 قطر تشکیل شد.

ادامه خبر
1 فروردين

پیگیری حل مشکل آب شرب جزیره قشم از نخستین روز سال 1401

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم از پیگیری موضوع حل مشکل تامین آب شرب مورد نیاز جزیره در دیدار با وزیر نیرو همزمان با نخستین روز از سال 1401 خبر داد.

ادامه خبر
1 فروردين

وزیر نیرو از نیروگاه سیکل ترکیبی غدیر قشم بازدید کرد

وزیر نیرو در سفر به قشم به همراه سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم و هیات همراه، از روند فعالیت واحد بخار در حال احداث نیروگاه 500 مگاواتی غدیر قشم بازدید کرد.

ادامه خبر
1 فروردين

مزار شهدای گمنام شهر قشم این سرو قامتان تاریخ عطرافشانی شد

در نخستین روز از بهار طبیعت و عید نوروز، مزار شهدای گمنام شهر قشم با حضور وزیر نیرو و سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم عطرافشانی شد.

ادامه خبر
6 اسفند

آموزش های پزشکی و خدمات درمانی در منطقه آزاد قشم/ قشم آماده تبدیل شدن به مقصدی برای توریسم درمانی است

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم در راستای ظرفیت سنجی حوزه آموزش و بهداشت و درمان جزیره با معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت دیدار کرد.

ادامه خبر
18 بهمن

جزیره قشم دروازه ورود دانش جدید از دنیا به ایران خواهد شد

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار رییس جهاد دانشگاهی کشور با وی گفت: ما برای توسعه متوازن و حفظ میراث فرهنگی قشم بنا داریم برپایه دانش روز حرکت کنیم و در این راه به کمک مراکز علمی و پژوهشی از جمله جهاد دانشگاهی نیاز داریم.

ادامه خبر
18 بهمن

امضاء تفاهم‌ نامه همکاری های مشترک سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور و سازمان منطقه آزاد قشم

تفاهم‌ نامه همکاری های مشترک سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور و سازمان منطقه آزاد قشم برای توسعه فعالیت های زمین شناسی و شناسایی آب های زیرزمینی در محدوده جغرافیایی منطقه آزاد قشم با حضور دکتر افشار فتح الهی سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم و دکتر علیرضا شهیدی معاون وزارت صمت و رییس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور روز دوشنبه در محل ساختمان مرکزی سازمان منطقه آزاد قشم به امضآء رسید.

ادامه خبر
9 بهمن

نظام جمهوری اسلامی اقوام را فرصت و زبان های آنها را سرمایه کشور می داند

کارگاه آموزشی تعامل میان پیروان مذاهب اسلامی با حضور ماموستا عبدالسلام کریمی مشاور رییس‌جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی، دکتر محمد نخی رییس اداره دوره های آموزشی مجمع جهانی تقریب مذاهب، حجت الاسلام سید محمد صادق حسینی مشاور سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم در امور فرهنگی، شیخ ابراهیمی مسئول تقریب مذاهب جزیره و جمعی از مدیران و کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم در مرکز بین‌المللی رشد قشم برگزار شد.

ادامه خبر
28 دی

اشرافیت گرایی در مدیریت مناطق آزاد جایی ندارد

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی تاکید کرد؛ اشرافیت گرایی در مدیریت این مناطق جایی ندارد.

ادامه خبر
24 دی

منطقه آزاد قشم بازوی تولید کشور می شود

رییس جمهور در نشست خبری با اصحاب رسانه استان هرمزگان گفت: جزیره قشم به عنوان منطقه آزاد، باید به بازوی تولید برای کشور تبدیل شود.

ادامه خبر
24 دی

رئیس جمهور: به برکت جمهوری اسلامی کارهای زیادی در جزیره قشم انجام شده است

رئیس جمهور بر ضرورت رفع مشکلات روستای گورزین تاکید کرد و گفت: به برکت جمهوری اسلامی کارهای زیادی در جزیره قشم انجام شده است

ادامه خبر
24 دی

لغو معافیت های مالیاتی و گمرکی تولیدکنندگان مناطق آزاد را دلسرد می کند/ ظرفیت جذب توریست درمانی، علمی و ورزشی در قشم ایجاد شود

مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور گفت: نقض مقررات و قوانین مرتبط با معافیت های مالیاتی و گمرکی موجب کاهش انگیزه و دلسردی تولیدکنندگان و سرمایه گذاران شده است.

ادامه خبر
49 - 60 of 253

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد