مقامات

26 آبان

تلاش کمیسیون عمران برای راه‌اندازی ابرپروژه پل خلیج فارس / مشکل آب شرب روستاهای قشم تا 2 سال آینده حل می شود

رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از بررسی شیوه تامین مالی جهت اجرای پروژه احداث ابرپروژه پل خلیج فارس با حضور مسوولان مربوطه خبر داد.

ادامه خبر
7 آبان

افزایش همکاری‌های منطقه آزاد قشم و بانک رفاه کارگران

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از افزایش همکاری‌های این سازمان و بانک رفاه کارگران خبر داد.

ادامه خبر
5 آبان

ریل گذاری توسعه عمرانی و اقتصادی قشم، نویدبخش آینده ای روشن است

فرمانده قرارگاه مدینه منوره نیروی زمینی سپاه گفت: حضور دکتر فتح الهی در یک سال گذشته در سکانداری منطقه آزاد قشم برای مردم امیدبخش و سازنده بوده است.

ادامه خبر
5 آبان

اقتدار همراه با مدارای نیروی انتظامی در آشوب های اخیر ستودنی ست/ حضور فتح الهی در قشم امید را در دل مردم زنده ساخت

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: نیروی انتظامی هرمزگان در آشوب های اخیر اقتدار همراه با مدارای بسیار در مقابل اغتشاشگران به خرج داد و این موضوع قابل تقدیر است.

ادامه خبر
30 مهر

منطقه آزاد قشم در دولت مردمی حیاط‌خلوت مردم است / راه‌اندازی دفاتر گمرکی به‌منظور توسعه صادرات محصولات شیلاتی

استاندار هرمزگان گفت: با حضور تیم دکتر فتح الهی، منطقه آزاد قشم که در دولت های پیشین حیاط خلوت دولتمردان و سرمایه گذاران بود، در دولت مردمی به حیاط‌خلوت مردم تبدیل شده است.

ادامه خبر
30 مهر

ایجاد سازوکار گمرکی مناسب برای محصولات شیلاتی در قشم لازمه ارتقا آمار صادرات استان است/ احیای اعتماد مردم به منطقه آزاد قشم در دولت سیزدهم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: ایجاد سازوکار گمرکی مناسب برای محصولات شیلاتی در قشم لازمه ارتقا آمار صادرات این منطقه و استان است.

ادامه خبر
30 مهر

عملکرد مسوولان در قشم مردم را امیدوار کرده است / حضور فتح الهی با تحول در حوزه زیرساختی جزیره همراه بوده است/ تغییر رویکرد منطقه آزاد قشم به نفع مردم

امام‌جمعه شهرستان قشم در شورای اداری استان هرمزگان با محوریت قشم، رویکرد مسوولان جزیره را الهام‌بخش و امیدوارکننده برای مردم دانست.

ادامه خبر
12 مهر

موقعیت ژئوپلیتیک قشم فرصتی برای گسترش روابط ایران با کشورهای همسایه

رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: موقعیت ژئوپلیتیک قشم و ظرفیت‌های گسترده این منطقه در حوزه‌های مختلف گردشگری، تجاری، نفت، گاز و انرژی و دسترسی به آب‌های آزاد، فرصتی ویژه برای گسترش روابط ایران با کشورهای همسایه فراهم می‌کند.

ادامه خبر
11 مهر

اولویت منطقه آزاد قشم تبدیل‌شدن به هاب انرژی جنوب کشور است

رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، از تلاش برای تبدیل‌شدن قشم به هاب انرژی کشور به‌عنوان حلقه مفقوده رسالت اصلی تشکیل منطقه آزاد قشم در مدیریت‌های مختلف این جزیره در دولت‌های متفاوت یادکرد.

ادامه خبر
23 شهريور

رادیو قشم راه‌اندازی می‌شود

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: قشم پایگاهی برای انعکاس رویدادهای کشور در حوزه خلیج‌فارس است

ادامه خبر
17 شهريور

عزم دولت برای توسعه زیرساخت‌های ارتباطی قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در نشستی با حضور مدیر مخابرات هرمزگان و مدیر مخابرات قشم از عزم دولت برای توسعه زیرساخت‌های ارتباطی قشم سخن گفت.

ادامه خبر
15 شهريور

خبرنگاران قشم عملکرد خوبی در حوزه اطلاع‌رسانی دارند / برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی باشگاه خبرنگاران مناطق آزاد و تقویت حوزه اطلاع‌رسانی

برای نخستین بار در تاریخ دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور، نشست صمیمانه مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل این دبیرخانه با خبرنگاران جزیره قشم برگزار شد.

ادامه خبر
25 - 36 of 253

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد