مقامات

31 تير

نقش سرمایه گذاران خارجی در اجلاس شهرداران جاده ابریشم در قزوین/بخشی از نمایشگاه اجلاس متعلق به مناطق آزاد است

رئیس یازدهمین اجلاس جهانی شهرداران جاده ابریشم با بیان اینکه ابعاد این اجلاس به حضور شهرداران محدود نمی شود، گفت: بانک ها، بیمه ها و سرمایه گذاران داخلی و خارجی و مناطق آزاد کشور حضور پررنگی در این اجلاس بین المللی خواهند داشت.

ادامه خبر
14 تير

حساسیت افکارعمومی و رسانه ها به پرداختهای نامتعارف قابل ستایش است/دولت از این فرصت برای ساماندهی "نظام شفافیت اطلاعات" بهره خواهد برد/با کسی عقد اخوت نبسته ام؛مبارزه با فساد و رانت در نظام اداری و اقتصادی را تا ریشه کن شدن ادامه می دهیم/لایحه اصلاح نظام حقوقی پرداختها با رفع خلاءهای قانونی با فوریت تهیه می شود/دستگاهها موظف به انتشار حداقل و حداکثر حقوق مدیران می شوند

رییس جمهوری در بیانیه مهمی خطاب به ملت شریف ایران که در پی گزارش مربوط به پرداختهای نامتعارف به برخی مدیران صادر شد، تاکید کرد: حساسیت افکارعمومی و رسانه ها به پرداختهای نامتعارف قابل ستایش است و دولت از این فرصت برای ساماندهی "نظام شفاف اطلاعات" بهره خواهد برد.

ادامه خبر
12 تير

ممنوعیت واردات خودروهای آمریکایی به مناطق آزاد

طی ابلاغیه مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به مدیران عامل سازمان های مناطق آزاد کشور، واردات خودروهای سواری کشور آمریکا به مناطق آزاد ایران ممنوع شد.

ادامه خبر
11 تير

منتقدان مناطق آزاد کشور را به مناظره دعوت می کنم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: 30هزار میلیارد ریال درآمدهای این سازمان به دلیل سوء مدیریت ها درگیر محاکم قضایی است و تلاش داریم هرچه سریعتر این منابع آزاد شود.

ادامه خبر
3 تير

میانگین رشد گردشگری ایران سه برابر میانگین جهانی/ظرفیت های گردشگری قشم نیازمند سرمایه گذاری است

معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از رشد سه برابری گردشگری ایران در برابر میانگین رشد جهانی خبر داد.

ادامه خبر
3 تير

جنتی: اجرای طرح های فرهنگی باعث ایجاد ارزش افزوده در همه پروژه هاست/ قشم از ظرفیت های بالایی برخوردار است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از اجرای برخی طرح های فرهنگی به عنوان مزیت هایی برای ارزش افزوده دیگر طرح ها نام برد.

ادامه خبر
29 ارديبهشت

همگرایی مدیران ارشد سازمان منطقه آزاد قشم جهت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی

در نشست معاون تولید، صادرات و فناوری دبیر خانه شورای عالی مناطق آزاد کشور با مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم و معاونان، مدیران و مشاوران این سازمان راه های تحقق اقتصاد مقاومتی در این منطقه بررسی شد.

ادامه خبر
28 ارديبهشت

حمایت تمام قد دولت از اقتصاد مقاومتی/ اهمیت افزایش 30 درصدی صادرات قشم

معاون تولید، صادرات و فناوری دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور گفت: دولت تدبیر و امید با ایجاد ستاد فرماندهی و حمایت قاطع از صنعتگران، تحقق منویات مقام عظمای ولایت در زمینه اقتصاد مقاومتی را سرلوحه مهم فعالیت های خود قرار داده است.

ادامه خبر
9 ارديبهشت

اصلي ترين ظرفيت خليج فارس وجود انقلاب اسلامي است

فرمانده نيروي دريايي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي گفت: اصلي ترين ظرفيت خليج فارس وجود انقلاب اسلامي ايران و مهمترين چالش حضور آمريكا در اين منطقه است.

ادامه خبر
9 ارديبهشت

خليج فارس، آبراه راهبردی براي تحقق اقتصاد مقاومتي است

امام جمعه قشم گفت: خليج فارس به عنوان يك آبراه راهبردي، ظرفيت بزرگي براي تحقق اقتصاد مقاومتي مورد تاكيد رهبر معظم انقلاب است.

ادامه خبر
9 ارديبهشت

خليج فارس با ريشه ايران درهم آميخته است

رئيس بنياد ايرانشناسي گفت: خليج فارس يك نام برگزيده توسط ملت و حاكمان آن نيست، بلكه نامي است كه تاريخ جهان و تمدن 2500 ساله ايران آن را برگزيده است.

ادامه خبر
1 فروردين

سال 95، سال «امید و تلاش» است تا ایرانی شایسته این ملت بزرگ بسازیم

رییس‌جمهوری در پیام نوروزی به مناسبت حلول سال ۱۳۹۵ هجری شمسی با تشریح بخشی از دستاوردهای بزرگ ملت ایران در سالی که گذشت، تاکید کرد که سال ۹۵، سال «امید و تلاش» است تا ایرانی شایسته این ملت بزرگ بسازیم.

ادامه خبر
241 - 252 of 253

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد