مقامات

27 اسفند

قشم‌ الگویی برای سفرهای گردشگران داخلی و خارجی است

معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت: با توجه به اقدامات انجام شده از سوی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم، این جزیره به الگویی برای سفرهای نوروزی مردم ایران و گردشگران خارجی تبدیل شده است.

ادامه خبر
10 اسفند

حل چالش‌های زیربنایی اقتصاد کشور در همایش ملی فرصت‌های سرمایه‌گذاری قشم

نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان از همایش ملی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در جزیره قشم به‌عنوان پیش‌آهنگی در کمک به حل چالش‌های زیربنایی در ابعاد اقتصادی یادکرد.

ادامه خبر
10 اسفند

تقدیر نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و استاندار هرمزگان از مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم

در آیین پایان کار دوازدهمین کنگره بین المللی امام سجاد (ع) از مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم توسط نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و استاندار این استان تقدیر شد.

ادامه خبر
10 اسفند

جامعه سازی اخلاقی و معنوی ویژگی مهم صحیفه سجادیه است

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: جامعه سازی اخلاقی و معنوی یکی از مهمترین ویژگی های صحیفه سجادیه است و تبیین و مطالعه آن در دنیای مادی امروز، به ترویج اخلاق و معنویت در جامعه کمک می کند.

ادامه خبر
10 اسفند

جهان اسلام، امروز نیازمند وحدت میان تمام مسلمانان است / تلاش هدفمند برای اقناع افکار عمومی؛ اصل مهم جهاد تبیین

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: جهاد تبیین در دنیای امروز نیازمند تلاش هدفمند برای اقناع افکار عمومی توسط رسانه ها و هنرمندان است.

ادامه خبر
4 اسفند

دیدار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و سفیر ایران در قزاقستان

پس از دیدار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با اَسخَت اورازبای سفیر قزاقستان، جلسه ای بین دکتر افشار فتح الهی مدیرعامل سازمان و علی اکبر جوکار سفیر جمهوری اسلامی ایران در قزاقستان به منظور پیگیری رایزنی های انجام شده و گسترش همکاری ها برگزار شد.

ادامه خبر
11 بهمن

حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان در راستای دستیابی به توسعه متوازن در قشم/ کارخانه نوآوری در جزیره راه‌اندازی می‌شود

در نشست رییس هیات مدیره مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و معاون پارلمانی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری بر حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان در راستای دستیابی به توسعه متوازن در قشم تأکید شد.

ادامه خبر
7 بهمن

بازدید هیات اقتصادی عمان از ظرفیت‌های اقتصادی و گردشگری قشم

ابراهیم بن سعید ابوسعیدی، وزیر مشاور و استاندار مسندم و ابراهیم بن احمد المعینی، سفیر عمان در ایران و هیات اقتصادی استان مسندم عمان در ادامه برنامه‌های سفر به منطقه آزاد قشم، از بخش‌های اقتصادی و گردشگری این جزیره بازدید کردند.

ادامه خبر
7 بهمن

توسعه همکاری های اقتصادی و گردشگری میان قشم و عمان

در دیدار افشار فتح الهی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و ابراهیم بن سعید ابوسعیدی، وزیر مشاور و استاندار مسندم عمان و هیات اقتصادی همراه از این استان، بر ضرورت توسعه روابط و همکاری های میان دو منطقه در حوزه های اقتصادی و گردشگری تاکید شد.

ادامه خبر
6 بهمن

مرکز مطالعات قشم شناسی و آینده‌پژوهی تأسیس شود / ایجاد دو دانشکده مهارت و کارآفرینی برای توسعه اقتصادی قشم

در جلسه‌ای با حضور محمدمهدی طهرانچی، رییس دانشگاه آزاد اسلامی، عادل پیغامی، عضو هیات مدیره سازمان منطقه آزاد و جمعی از معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد، توانمندی‌ها و ظرفیت‌های اقتصادی جزیره قشم تشریح شد.

ادامه خبر
4 بهمن

حمایت کامل اداری و اجرایی از سرمایه گذاران در مناطق آزاد انجام خواهد شد/ سرمایه گذاری بیش از 10 میلیارد دلاری در مناطق آزاد

مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور گفت: حمایت کامل اداری و اجرایی از سرمایه گذاران در مناطق آزاد انجام خواهد شد.

ادامه خبر
3 بهمن

ضرورت تسهیل اخذ مجوز و توسعه صادرات دانش‌بنیان‌ها در مناطق آزاد

مشاور رییس جمهوری و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور در بازدید از دو شرکت فناور واقع در پارک زیست‌فناوری خلیج‌فارس قشم بر ضرورت تسهیل فرآیند اخذ مجوزها و توسعه صادرات واحدهای فناور و دانش‌بنیان در مناطق آزاد تأکید کرد.

ادامه خبر
1 - 12 of 253

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد