مقامات

11 بهمن

حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان در راستای دستیابی به توسعه متوازن در قشم/ کارخانه نوآوری در جزیره راه‌اندازی می‌شود

در نشست رییس هیات مدیره مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و معاون پارلمانی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری بر حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان در راستای دستیابی به توسعه متوازن در قشم تأکید شد.

ادامه خبر
7 بهمن

بازدید هیات اقتصادی عمان از ظرفیت‌های اقتصادی و گردشگری قشم

ابراهیم بن سعید ابوسعیدی، وزیر مشاور و استاندار مسندم و ابراهیم بن احمد المعینی، سفیر عمان در ایران و هیات اقتصادی استان مسندم عمان در ادامه برنامه‌های سفر به منطقه آزاد قشم، از بخش‌های اقتصادی و گردشگری این جزیره بازدید کردند.

ادامه خبر
7 بهمن

توسعه همکاری های اقتصادی و گردشگری میان قشم و عمان

در دیدار افشار فتح الهی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و ابراهیم بن سعید ابوسعیدی، وزیر مشاور و استاندار مسندم عمان و هیات اقتصادی همراه از این استان، بر ضرورت توسعه روابط و همکاری های میان دو منطقه در حوزه های اقتصادی و گردشگری تاکید شد.

ادامه خبر
6 بهمن

مرکز مطالعات قشم شناسی و آینده‌پژوهی تأسیس شود / ایجاد دو دانشکده مهارت و کارآفرینی برای توسعه اقتصادی قشم

در جلسه‌ای با حضور محمدمهدی طهرانچی، رییس دانشگاه آزاد اسلامی، عادل پیغامی، عضو هیات مدیره سازمان منطقه آزاد و جمعی از معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد، توانمندی‌ها و ظرفیت‌های اقتصادی جزیره قشم تشریح شد.

ادامه خبر
4 بهمن

حمایت کامل اداری و اجرایی از سرمایه گذاران در مناطق آزاد انجام خواهد شد/ سرمایه گذاری بیش از 10 میلیارد دلاری در مناطق آزاد

مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور گفت: حمایت کامل اداری و اجرایی از سرمایه گذاران در مناطق آزاد انجام خواهد شد.

ادامه خبر
3 بهمن

ضرورت تسهیل اخذ مجوز و توسعه صادرات دانش‌بنیان‌ها در مناطق آزاد

مشاور رییس جمهوری و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور در بازدید از دو شرکت فناور واقع در پارک زیست‌فناوری خلیج‌فارس قشم بر ضرورت تسهیل فرآیند اخذ مجوزها و توسعه صادرات واحدهای فناور و دانش‌بنیان در مناطق آزاد تأکید کرد.

ادامه خبر
3 بهمن

مشارکت جامعه محلی قشم موجب رونق گردشگری شده است

مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور گفت: با برنامه‌ریزی و همراهی جامعه محلی اقتصاد جزیره قشم در حوزه گردشگری رونق گرفته و میزان بیکاری به حداقل رسیده است.

ادامه خبر
20 دی

فرهنگ غنی قشم یک سرمایه اجتماعی برای وحدت و همدلی است

افشار فتح الهی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با حجت الاسلام والمسلمین هادی اکبری، مدیر امور اهل سنت بعثه مقام معظم رهبری و حجت الاسلام غلامرضا حاجبی، امام جمعه شهرستان قشم، دیدار کرد.

ادامه خبر
15 دی

بازدید رییس فراکسیون مناطق آزاد مجلس از پروژه‌های زیربنایی، تولیدی و گردشگری قشم

رییس فراکسیون مناطق آزاد مجلس شورای اسلامی به همراه رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از محل اجرای چند پروژه عمرانی، اقتصادی، تولیدی و گردشگری جزیره قشم بازدید کرد.

ادامه خبر
6 دی

حمایت نمایندگان از تسهیل در تامین منابع مالی برای مناطق آزاد

رییس کمیسیون ویژه جهش تولید و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی مجلس گفت: رفع بروکراسی زائد، تسهیل و ایجاد تنوع در استفاده از ابزارهای تامین مالی می تواند به توسعه و پیشرفت مناطق آزاد کمک کند و نمایندگان مجلس از این موضوع استقبال می کنند.

ادامه خبر
30 آذر

تعارضات و تناقضات قانونی تنیده در مناطق آزاد را از مسیر قانونی خود مرتفع می نماییم

حجت الله عبدالملکی، مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی شب گذشته با حضور در برنامه «صف اول» به بررسی عملکرد مناطق آزاد و ویژه اقتصادی پرداخت. آنچه می خوانید چکیده ای از این گفتگو است.

ادامه خبر
30 آذر

تکمیل ترمینال جدید فرودگاه بین المللی کیش تا پایان سال جاری

مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: در جلسه مشترک با رییس بنیاد مستضعفان درباره تکمیل طرح های ناتمام بنیاد در مناطق آزاد تصمیم گیری شد که براساس آن آقای فتاح اعلام کرد تلاش می کنیم ترمینال جدید فرودگاه کیش با ظرفیت 6 میلیون مسافر در سال را تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.

ادامه خبر
1 - 12 of 247

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد