املاک و مستغلات

26 فروردين

رفع تصرف 4000 مترمربع اراضی خالصه دولتی به ارزش 4 میلیارد ریال در روستای کردوا قشم

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: یک قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای کردوا جزیره قشم مجموعا به مساحت چهارهزار مترمربع از سوی این یگان رفع تصرف شد

ادامه خبر
21 فروردين

1607 مترمربع اراضی خالصه دولتی به ارزش 1.7 میلیارد ریال در روستاهای طولا و کانی قشم رفع تصرف شد

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: دو قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستاهای طولا و کانی جزیره قشم مجموعا به مساحت یک هزار و 607 مترمربع از سوی این یگان رفع تصرف شد.

ادامه خبر
11 اسفند

7 قطعه زمین از اراضی خالصه دولتی مجموعا به مساحت 79.6 هزارمترمربع در رمچاه قشم رفع تصرف شد

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف افزون بر هفت قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای رمچاه قشم مجموعا به مساحت 79 هزار و 695 متر مربع خبر داد و گفت: این اقدامات پس از انجام استعلامات مورد نیاز وفق دستور دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم و در معیت مامورین پاسگاه مرزی دریایی سوزا انجام شد.

ادامه خبر
7 اسفند

سرپرست جدید مدیریت املاک و مستغلات سازمان منطقه آزاد قشم معارفه شد

در حاشیه سی و نهمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه سازمان منطقه آزاد قشم آیین معارفه سرپرست جدید مدیر املاک و مستغلات سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد.

ادامه خبر
27 بهمن

آگهي فراخوان مزايده عمومي شماره 27– 99

سازمان منطقه آزاد قشم در نظر دارد يك دستگاه ساختمان با كاربري تجاری - اداری - خدماتی – مسکونی، به مساحت 698.1 متر مربع را از طريق مزايده عمومي به اشخاص حقيقي و حقوقي واجد شرايط به فروش برساند.

ادامه خبر
21 بهمن

آگهی تجدید مناقصه عمومي يك مرحله اي 20 - 99

سازمان منطقه آزاد قشم در نظر دارد احداث مجموعه پذیرمان و محوطه ژئوسایت تنگه چاهکوه را از طریق مناقصه عمومی يك مرحله اي به پیمانکار واجد صلاحیت واگذار نماید.

ادامه خبر
21 بهمن

آگهی تجدید مناقصه عمومي يك مرحله اي 19- 99

سازمان منطقه آزاد قشم در نظر دارد احداث مجوعه پذیرمان و محوطه ژئوسایت نمکدان را از طریق مناقصه عمومی يك مرحله اي به پیمانکار واجد صلاحیت واگذار نماید.

ادامه خبر
30 دی

آگهی مناقصه عمومي يك مرحله اي 26 - 99

سازمان منطقه آزاد قشم در نظر دارد عملیات اجرای تاسیسات و محوطه و راه دسترسی ساختمان تکنیکال بلاک و برج مراقبت فرودگاه بین المللی قشم را از طریق مناقصه عمومی يك مرحله اي به پیمانکار واجد صلاحیت واگذار نماید.

ادامه خبر
30 دی

آگهی مناقصه عمومي يك مرحله اي 25 - 99

سازمان منطقه آزاد قشم در نظر دارد اجرای عملیات لکه گیری و روکش آسفالت سطح جزیره قشم را از طریق مناقصه عمومی يك مرحله اي به پیمانکار واجد صلاحیت واگذار نماید.

ادامه خبر
28 دی

آگهی مناقصه عمومي يك مرحله اي 24 - 99

سازمان منطقه آزاد قشم در نظر دارد عملیات دیوار کشی و محوطه سازی در اسکله های لافت و پهل را از طریق مناقصه عمومی يك مرحله اي به پیمانکار واجد صلاحیت واگذار نماید.

ادامه خبر
28 دی

آگهی مناقصه عمومي يك مرحله اي 23 - 99

سازمان منطقه آزاد قشم در نظر دارد جدول گذاری و آسفالت معابر و خیابان های پروژه نیک آشیان را از طریق مناقصه عمومی يك مرحله اي به پیمانکار واجد صلاحیت واگذار نماید.

ادامه خبر
24 دی

آگهی مناقصه عمومي يك مرحله اي 21 - 99

سازمان منطقه آزاد قشم در نظر دارد احداث کانال هدایت آب های سطحی مقابل اسکله کاوه را از طریق مناقصه عمومی يك مرحله اي به پیمانکار واجد صلاحیت واگذار نماید.

ادامه خبر
37 - 48 of 109

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد