نفت و انرژی

6 بهمن

امضای تفاهم‌نامه 3 جانبه توسعه و تجهیز صنعت نفت در قشم

تفاهم‌نامه 3 جانبه توسعه و تجهیز صنعت نفت مابین مرکز بین المللی رشد قشم، پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت راه‌اندازی و بهره‌برداری صنایع نفت (OICO) در حاشیه نمایشگاه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی های تجدیدپذیر مناطق آزاد که در قشم در حال برگزاری است، امضا شد.

ادامه خبر
6 بهمن

امضای تفاهم نامه سازمان منطقه آزاد قشم و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در آینده نزدیک

بر اساس نشست حضوری معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد قشم و معاون بازرگانی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در حاشیه نمایشگاه صنعت نفت و انرژی این منطقه توافقات لازم برای ارائه ظرفیت‌های تجاری منطقه آزاد قشم و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در قالب تفاهم‌نامه فراهم گردید.

ادامه خبر
4 بهمن

«کیف سرمایه گذاری» منطقه آزاد قشم تهیه می شود

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه قشم از تهیه و تدوین «کیف سرمایه گذاری» منطقه آزاد قشم با هدف تسهیل فرآیند سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران علاقه مند حوزه های مختلف در این منطقه خبر داد.

ادامه خبر
4 بهمن

زنجیره ارزش افزوده محصولات نفت و پتروشیمی قشم ایجاد می شود / آغاز به کار نخستین واحد تولید LNG در منطقه آزاد قشم

مدیر نفت و انرژی سازمان منطقه آزاد قشم از آماده شدن بسته های سرمایه گذاری ویژه با هدف تکمیل و ایجاد ارزش افزوده در زنجیره محصولات پایین دستی حوزه نفت، گاز و پتروشیمی در جزیره قشم خبر داد.

ادامه خبر
4 بهمن

احداث اولین پارک پتروشیمی مناطق آزاد در جزیره قشم

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم از احداث اولین پارک پتروشیمی مناطق آزاد کشور در قشم خبر داد و گفت: با تسهیل فرآیند سرمایه گذاری و ایجاد تنوع در شیوه های تامین مالی، در حال برنامه ریزی برای افزایش سرمایه گذاری در پروژه های حوزه نفت و انرژی جزیره قشم هستیم.

ادامه خبر
2 دی

بهره‌برداری از ابرپروژه خط لوله 30 اینچی انتقال گاز به قشم تا اردیبهشت 1402

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از بهره‌برداری از ابرپروژه خط لوله 30 اینچی انتقال گاز از خط هفتم سراسری به جزیره قشم تا اردیبهشت 1402 خبر داد.

ادامه خبر
30 آذر

ضرورت تغییر نگاه دانشگاه نوآور و کارآفرین برای توسعه صنعتی / در آینده شاهد تحول و توسعه گسترده در جزیره قشم خواهیم بود

مدیر مرکز بین المللی رشد منطقه آزاد قشم گفت: برای ایجاد شغل و ثروت، نیازمند تغییر نگاه حوزه های مختلف در زمینه ارتباط صنعت و دانشگاه هستیم تا بتوانیم به سوی توسعه و پیشرفت حرکت کنیم.

ادامه خبر
26 آذر

برگزاری نخستین سمینار تخصصی فرصت ها و چالش های ارتباط صنعت با دانشگاه با رویکرد حوزه انرژی

نخستین سمینار تخصصی فرصت ها و چالش های ارتباط صنعت با دانشگاه با رویکرد حوزه انرژی به ابتکار مرکز بین المللی قشم و با همکاری شرکت راه اندازی و بهره برداری صنعت نفت (OICO) برگزار می شود.

ادامه خبر
18 آبان

تفاهم نامه همکاری ایجاد مرکز آموزش‌های تخصصی نفت و گاز در قشم امضاء شد

تفاهم‌نامه همکاری ایجاد مرکز آموزش‌های تخصصی نفت و گاز در منطقه آزاد قشم فی مابین مرکز بین‌المللی رشد قشم و شرکت راه‌اندازی و بهره‌برداری صنایع نفت ( OICO ) امضاء شد.

ادامه خبر
26 مهر

طرح جامع جزیره قشم مبنای سرمایه‌گذاری‌های آتی

سرپرست دبیرخانه عالی مناطق آزاد در چهاردهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و نهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی از غرفه قشم بازدید کرد و در جریان فعالیت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری این منطقه آزاد قرار گرفت.

ادامه خبر
19 فروردين

بارگیری نخستین محموله صادراتی پالایشگاه نفت فوق سنگین بهین پالایش / 35 هزار تن هیدروکربن های سبک از قشم صادر می شود

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم از بارگیری نخستین محموله صادراتی از محصولات تولید شده توسط پالایشگاه نفت فوق سنگین بهین پالایش قشم در سال «تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرینی» خبر داد.

ادامه خبر
25 آذر

پروژه های نفت و انرژی با حفظ ضوابط محیط زیستی اجرایی شود / تبدیل قشم به هاب انرژی از نظر استراتژیک برای کشور اهمیت دارد

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم گفت: انجام پروژه های صنعتی و اقتصادی بویژه در حوزه نفت و انرژی باید با حفظ ضوابط محیط زیستی و رعایت پیوست های گردشگری و اجتماعی جزیره اجرایی شود.

ادامه خبر
1 - 12 of 48

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد