معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری

10 فروردين

بازديد مشترك 2 كميته ستاد سفر قشم از بازار

کمیته‌های تنظيم بازار و امور اصناف در آغاز مرحله جديد تشديد نظارت‌ها بر بازار اقدام به راه‌اندازی گشت مشترك كردند.

ادامه خبر
23 اسفند

آماده باش شعب بانکی قشم با هدف تسهیل در دسترسی به خدمات مالی

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم در نشست با بانک های عامل جزیره بر لزوم آمادگی شعب بانکی به منظور تسهیل در دسترسی به خدمات مالی ساکنان و گردشگران تأکید کرد.

ادامه خبر
21 اسفند

50 طرح اولویت دار سرمایه گذاری در منطقه آزاد قشم

50 طرح اولویت دار و دارای مزیت اقتصادی برای نخستین بار در همایش فرصت های سرمایه گذاری در قشم رونمایی شد. این 50 طرح با در نظر گرفتن مزیت های موجود در حوزه های گردشگری، اقتصادی و زیرساختی جهت معرفی به سرمایه گذاران علاقه مند به حضور در جزیره قشم آماده شده است.

ادامه خبر
15 اسفند

معرفی بسته‌های سرمایه‌گذاری قشم در حوزه نفت و انرژی

در پنل تخصصی حوزه نفت، گاز و پتروشیمی نخستین همایش ملی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در جزیره زیبای قشم بسته‌های سرمایه‌گذاری قشم در حوزه نفت و انرژی معرفی شد.

ادامه خبر
13 اسفند

بسته های تأمین مالی پروژه های پیشنهادی قشم طراحی می شود

پنل تخصصی ابزارهای نوین تأمین مالی نخستین همایش ملی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در جزیره زیبای قشم با ارایه پیشنهاد تشکیل کارگروهی از مشاوران خبره بازار سرمایه و سرمایه گذارانی که تمایل به استفاده از طرح های عنوان شده در این همایش را دارند، همراه بود.

ادامه خبر
13 اسفند

غنای طبیعی و فرهنگی شاخصه‌ای برای قشم در ایران و جهان

پنل تخصصی گردشگری، رفاهی و خدمات نخستین همایش ملی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در جزیره زیبای قشم با محتوای توسعه بسته‌های آموزشی و توان طبیعی و فرهنگی جزیره به بیان راهبردهای قشم در حوزه‌ جذب سرمایه‌گذار علاقه‌مند به حوزه گردشگری پرداخت.

ادامه خبر
11 اسفند

قشم منطقه‌ای فعال در گستره مختلفی از صنایع درآمدزا

در پنل تخصصی صنایع، لجستیک و شیلات نخستین همایش ملی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در جزیره زیبای قشم به بررسی توانمندی‌های این جزیره در حوزه‌های مختلف پرداخته شد.

ادامه خبر
3 اسفند

نخستین همایش شیوه های نوین مدیریت آبزی پروری آغاز به کار کرد

نخستین همایش روش های نوین مدیریت در آبزی پروری با حضور افشار فتح الهی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، عادل پیغامی، عضو هیات مدیره این سازمان، مهمانان خارجی، صاحب نظران، تولیدکنندگان و مجموعه های دانش بنیان حوزه شیلات و آبزی پروری در مرکز رشد قشم آغاز به کار کرد.

ادامه خبر
30 بهمن

نخستین همایش روش های نوین مدیریت در آبزی پروری برگزار می شود

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری نخستین همایش روش های نوین مدیریت در آبزی پروری در روزهای سوم و چهارم اسفندماه سال جاری در جزیره قشم خبر داد.

ادامه خبر
23 بهمن

پل خلیج فارس، راهگشای توسعه پرسرعت جزیره قشم

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم آغاز مجدد عملیات اجرایی پل خلیج فارس را، راهگشای توسعه پرسرعت و همه جانبه جزیره پهناور قشم برشمرد.

ادامه خبر
10 بهمن

شورای امر به معروف و نهی از منکر اصناف قشم تشکیل شد

در جلسه ای با حضور مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان، رییس بسیج اصناف و نماینده پلیس اماکن قشم، شورای امر به معروف و نهی از منکر اصناف و مجتمع های تجاری قشم و درگهان تشکیل شد.

ادامه خبر
9 بهمن

موافقت های اولیه برای راه اندازی خط مسافری و تجاری دریایی میان قشم و خصب / اعلام آمادگی برای راه اندازی اتاق بازرگانی مشترک قشم و استان مسندم عمان

سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم جزئیات مذاکرات اقتصادی صورت گرفته با هیات اقتصادی استان مسندم عمان در حوزه های مختلف را تشریح کرد.

ادامه خبر
1 - 12 of 187

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد