اجتماعی و سلامت

3 اسفند

سازمان منطقه آزاد قشم با تمام توان پشتیبان کادر درمان است

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با وجود تمام کاستی‌ها، خوشبختانه کادر درمان در زمینه کنترل بیماری کرونا با قوت عمل کرده و موفق شده است تا اندازه زیادی این بیماری را تحت کنترل درآورد و بسیاری از بیماران را نجات دهد.

ادامه خبر
2 اسفند

شهدای راه سلامت از جان شان گذشتند ولی هرگز وظیفه شان را فراموش نکردند

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم در آیین رونمایی از نامگذاری بلوار شهید طیبه صادقیان شهید راه سلامت درجوار بیمارستان پیامبر اعظم(ص) قشم برتکریم جایگاه همه شهدا از جمله شهدای راه سلامت تاکید کرد و گفت: شهدای راه سلامت در حساس ترین شرایط جامعه یعنی دوران کرونا که مردم نیازمند خدمات فوری درمانی بودند از جان شان گذشتند ولی هرگز وظیفه شان را فراموش نکردند.

ادامه خبر
23 بهمن

برگزاری مسابقات فوتسال گرامیداشت دهه مبارک فجر در جزیره قشم

سرپرست مدیریت امور فرهنگی، اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری مسابقات فوتسال گرامیداشت دهه مبارک فجر در جزیره قشم خبر داد و گفت: این مسابقات که ویژه دو بخش شهاب و حرا جزیره قشم بود با قهرمانی تیم شهاب سوزا به پایان رسید.

ادامه خبر
18 بهمن

برگزاری دوره های آموزشی خلاقیت در نقاط مختلف جزیره قشم

سرپرست مدیریت امور فرهنگی، اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره های آموزشی تحت عنوان «یک فنجان خلاقیت» با هدف پرورش و ترویج آموزش خلاق در نقاط مختلف جزیره برگزار شد.

ادامه خبر
14 بهمن

همایش پیاده روی خانوادگی در قشم برگزار شد

همزمان با دومین روز از ایام الله دهه مبارک فجر، همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در شهر قشم به همت معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد.

ادامه خبر
11 بهمن

بازدید مشاور پزشکی و سلامت دبیرخانه شورایعالی از مراکز درمانی منطقه آزاد قشم

مشاور پزشکی و سلامت دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در سفر به منطقه آزاد قشم از مراکز درمانی و بهداشتی در این منطقه بازدید کرد.

ادامه خبر
10 بهمن

رفع تصرف 247.718 هکتار اراضی خالصه به ارزش 2.47 تریلیون ریال در روستای گامبرون قشم

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف دو قطعه از اراضی خالصه واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای گامبرون جزیره قشم مجموعا به مساحت 247هکتار و 718 مترمربع توسط این یگان خبر داد.

ادامه خبر
9 بهمن

برگزاری دوره مربی گری مهندسی خلاق با حضور 37 مربی

سرپرست مدیریت امور فرهنگی، اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره مربی گری «مهندسی خلاقیت و مای مث» با هدف آموزش مربیان مهدکودک ها و موسسات خبر داد.

ادامه خبر
8 بهمن

کمک های غیرنقدی مردم قشم به سیل زدگان میناب رسید

بالغ بر 10 میلیارد ریال کمک های غیرنقدی و انسان دوستانه مردم مهربان جزیره زیبای قشم توسط یک دستگاه کامیون به مردم سیل زده میناب رسید.

ادامه خبر
6 بهمن

توزیع 1500 کیلو گوشت بین نیازمندان جزایر به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س)

مدیرستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه آزاد قشم از توزیع 1500 کیلو گوشت گوسفندی به ارزش دو میلیارد و 500 ریال بین نیازمندان جزایر قشم، لارک وهنگام در قالب طرح قربانی اول ماه به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه (س) با حمایت و پیگیری های سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد.

ادامه خبر
4 بهمن

10.9هزار متر مربع اراضی خالصه به ارزش 65.9 میلیارد ریال در شهر درگهان قشم رفع تصرف شد

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف پنج قطعه از اراضی خالصه واقع در شهر درگهان جزیره قشم مجموعا به مساحت 10 هزار و 997 مترمربع توسط این یگان خبر داد.

ادامه خبر
3 بهمن

شروع طرح واکسیناسیون تکمیلی فلج اطفال در جزیره قشم

سرپرست مدیریت فرهنگی، اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز طرح تکمیلی واکسیناسیون فلج اطفال با هدف ریشه کنی این بیماری توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان و با حمایت سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد.

ادامه خبر
13 - 24 of 500

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد