اجتماعی و سلامت

10 بهمن

برگزاری المپیاد ورزشی کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره ) به میزبانی منطقه آزاد قشم

مدیر امور فرهنگی، اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری المپیاد ورزشی کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره ) به میزبانی این سازمان خبر داد.

ادامه خبر
20 دی

کارگروه حلقه میانی، رابط مسوولان قشم و مدارس

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم، خواستار تشکیل کارگروه حلقه میانی به‌عنوان پل رابط مسوولان منطقه آزاد و مدارس جزیره باهدف طراحی سند جامعی برای مباحث آموزشی و پرورشی قشم شد.

ادامه خبر
15 آذر

تقدیر مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از دانش‌آموزان مدرسه استثنایی قشم

افشار فتح‌الهی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه حجت‌الاسلام حاجبی، امام‌جمعه شهرستان و حسین دیرباز، مدیر آموزش‌وپرورش قشم طی مراسمی به مناسبت هفته جهانی معلولین از دانش‌آموزان مدرسه استثنایی قشم تقدیر کرد.

ادامه خبر
12 آذر

برپایی اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در قشم

سرپرست مدیریت امور فرهنگی، اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم از برپایی اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران، به دعوت دکتر افشار فتح الهی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان، در جزیره جهانی قشم خبر داد.

ادامه خبر
10 آذر

تقدیر از پرستاران شبکه بهداشت و درمان و درمانگاه شهید دارا قشم

به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، پرستاران و کادر درمان بیمارستان پیامبر اعظم(ص) و درمانگاه شهید دارا قشم با حضور سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم تقدیر شدند.

ادامه خبر
14 آبان

اجرای طرح خون گیری سیار در شهر درگهان

سرپرست مدیریت فرهنگی، اجتماعی، ورزش و سازمان منطقه آزاد قشم از اجرای طرح خون گیری سیار در شهر درگهان خبر داد.

ادامه خبر
29 شهريور

ضرورت ارتقای وضعیت اجتماعی جزیره

سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم بر ضرورت ارتقای وضعیت اجتماعی جزیره به ویژه در حوزه‌های سلامت، ورزش و آموزش تاکید کرد.

ادامه خبر
2 مرداد

بیمارستان جی جیان شبانه‌روزی شد

پس از بازدید رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از مرکز پزشکی خلیج‌فارس در روستای جی جیان و صدور دستور ویژه، خدمات بخش اورژانس و داروخانه این مرکز شبانه‌روزی شد.

ادامه خبر
25 تير

دومین دوره مسابقات رالی خانوادگی قشم برگزار شد

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری دومین رالی خانوادگی جزیره با همکاری هیات موتورسواری و اتومبیلرانی منطقه آزاد و با حضور 27 خودرو و 54 شرکت کننده، همزمان با جشنواره تابستانه و دهه ولایت و امامت در جزیره خبر داد.

ادامه خبر
8 تير

حمایت از طرح های توانمندسازی بانوان در اولویت فعالیت های مناطق آزاد

مشاور امور بانوان دییرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور در سفر به منطقه آزاد قشم گفت: حمایت از طرح های توانمندسازی بانوان در دستور کار و یکی از اولویت های دبیرخانه شورای عالی و مناطق آزاد کشور است.

ادامه خبر
30 خرداد

لزوم توانمندسازی و ایجاد اشتغال پایدار برای جامعه معلولان / عرضه محصولات مددجویان بهزیستی در فروشگاه دائمی صنایع دستی قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم فراهم كردن زمینه برای توانمندسازی جامعه معلولان و مددجویان در اولویت فعالیت های حمایتی منطقه آزاد قشم دانست که می تواند به رفع فقر و محرومیت در جامعه کمک کند.

ادامه خبر
10 خرداد

توانمندسازی و حرفه آموزی محکومان موجب کاهش آسیب های اجتماعی می شود

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: مهارت آموزی، کارآفرینی و توانمندسازی محکومان و زندانیان مساله ای است که با مشارکت عمومی خیرین و سایر دستگاه های دولتی و قوه قضاییه اجرایی خواهد شد.

ادامه خبر
1 - 12 of 500

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد