فرهنگی

19 مرداد

نامه یک دختر قشمی به دختران دنیا / پیام صلح و دوستی دختر جزیره به همنوعانش

جشن میلاد خجسته حضرت معصومه (س) فرصت مناسبی بود تا فرخنده مرجانی دانش آموز 12 ساله جزیره قشم به عنوان نمادی از دختران ایران زمین با قرائت نامه خود همه دختران جهان را به صلح و دوستی فراخواند.

ادامه خبر
19 مرداد

130 دختر نمونه قشم تجلیل شدند / جشنی متفاوت برای دختران افتخارآفرین جزیره

همزمان با ویژه برنامه های میلاد حضرت معصومه (س) تا میلاد امام رضا (ع) با عنوان دهه کرامت، 130 تن از دختران افتخار آفرین جزیره قشم در آئینی با شکوه تجلیل شدند.

ادامه خبر
18 مرداد

ائمه هدا و اهل بیت پیامبر فصل مشترک شیعه و اهل سنت هستند

رئیس حوزه علمیه اهل سنت بندر لنگه و امام جمعه روستای طبل جزیره قشم از ائمه اطهار (ع) و اهل بیت پیامبر اعظم (ص) به عنوان فصل مشترک همه مسلمانان جهان اعم از شیعه و اهل سنت نام برد.

ادامه خبر
18 مرداد

19 نفر از حافظان چهل حدیث رضوی در قشم تجلیل شدند

19 تن از شرکت کنندگان بخش حفظ چهل حدیث جشنواره بین المللی رضوی که در منطقه آزاد قشم برگزار شد در سالن مرکز بین المللی رشد تجلیل شدند.

ادامه خبر
22 تير

پژوهش جوامع محلی با ایجاد بانک اطلاعاتی حوزه بانوان قشم/ داده آمایی محورهای مهم حوزه بانوان جزیره

مشاور امور بانوان سازمان منطقه آزاد قشم از برنامه پژوهش در جوامع محلی با ایجاد بانک اطلاعاتی و همچنین داده آمایی علمی و تحقیقاتی روی هشت محور اساسی بانوان جزیره قشم خبر داد.

ادامه خبر
20 تير

آغاز فصل نخست جشنواره رضوی در قشم/رقابت 400 حافظ احادیث امام رضا (ع)

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم گفت: فصل نخست انتخاب برگزیدگان جشنواره رضوی در قشم با آزمون کتبی در زمینه حفظ چهل حدیث به عنوان بخشی از جشنواره ملی رضوی برگزار شد.

ادامه خبر
31 خرداد

احیای بازی های بومی در غرب جزیره/مسابقات کامچیا، گویا، مالوکا، شیطون ره شتا و دیه پا در قشم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از برگزاری نخستین جشنواره بازی های بومی محلی کودکان غرب جزیره قشم در رشته های کامچیا، گویا، مالوکا، شیطون ره شتا و دیه پا بعد از ماه مبارک رمضان خبر داد.

ادامه خبر
30 خرداد

واگذاری جشنواره ها و نمایشگاه های قشم به بخش خصوصی

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم از سیاست واگذاری جشنواره ها و نمایشگاه های این منطقه به بخش خصوصی خبر داد.

ادامه خبر
12 خرداد

اعزام پرسنل سازمان منطقه آزاد قشم به مرقد معمار کبیر انقلاب

70 تن از کارکنان بخش های مختلف سازمان منطقه آزاد قشم با هدف شرکت در آئین بزرگداشت بیست و هفتمین سالگرد عروج ملکوتی روح خدا خمینی کبیر (ره) عازم مرقد مطهر شدند.

ادامه خبر
6 خرداد

توسعه امور فرهنگی – هنری در روستاهای جزیره قشم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از ایجاد فرهنگسرای روستایی در این جزیره با هدف توسعه امور فرهنگی – هنری در روستاهای این منطقه خبر داد.

ادامه خبر
30 ارديبهشت

حمایت از ایده های برتر هنری در قشم/ اهمیت پرورش استعداد و آموزش هنری

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از استعداد ذاتی و آموزش های هنری به عنوان مناسب ترین جایگزین مدرک گرایی این حوزه نام برد و بر حمایت از ایده های برتر هنری در قشم تاکید کرد.

ادامه خبر
28 ارديبهشت

فرش قرمز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قشم برای هنرمندان جزیره

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم گفت: ارتباط صمیمانه خود با هنرمندان توانمند این جزیره را با گستردن فرش قرمز در زیر پای این قشر فرهیخته به اثبات می رسانیم.

ادامه خبر
601 - 612 of 618

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد