فرهنگی

4 بهمن

استفاده از فرهنگ غنی جزیره قشم برای معرفی هویت ملی خلیج‌فارس / ماه‌های رجب، شعبان و رمضان فرصت بی‌نظیری جهت ترویج گردشگری مؤمنانه و مسوولانه است

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از مدیران زیرمجموعه این معاونت با امام‌جمعه شهرستان قشم بازدید کردند.

ادامه خبر
4 بهمن

برنامه‌های معاونت فرهنگی منطقه آزاد بار اصلی توسعه متوازن قشم را به دوش می‌کشد / رونق گردشگری، اشتغال جامعه محلی را به دنبال دارد

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از مدیران زیرمجموعه این معاونت با شیخ محمدعلی امینی، مدیر مجتمع علوم دینی سلطان العلمای بندرلنگه دیدار و گفتگو کردند.

ادامه خبر
4 بهمن

وجود منطقه آزاد قشم به نفع تمامی ساکنان جزیره تمام‌شده است / ضرورت اجرای برنامه‌های فرهنگی و مذهبی برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی

در دیدار معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از مدیران زیرمجموعه این معاونت با شیخ محمد صالح امینی، امام‌جمعه اهل سنت شهر طبل بر ضرورت برنامه‌ریزی برای اجرای برنامه‌های اجتماعی، فرهنگی و مذهبی در جزیره قشم تأکید شد.

ادامه خبر
21 دی

کارگروه هنری ستاد نوروزی قشم تشکیل می‌شود

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: نوروز 1402 از همه ظرفیت‌های هنری جامعه محلی جزیره قشم استفاده می‌شود.

ادامه خبر
3 دی

افتتاح قرارگاه فرهنگی-اجتماعی - گردشگری شهید امیری در قشم

قرارگاه فرهنگی-اجتماعی - گردشگری شهید امیری در معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم افتتاح شد.

ادامه خبر
22 آذر

آغاز فراخوان چهارمین دوره انتخاب کتاب سال جزیره قشم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از آغاز فراخوان چهارمین دوره انتخاب کتاب سال جزیره قشم خبر داد.

ادامه خبر
22 آذر

اجرای عمومی نمایش "راحیل" در قشم

سرپرست مدیریت امور فرهنگی، اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم از اجرای عمومی نمایش راحیل در قشم خبر داد.

ادامه خبر
16 آذر

معرفی برگزیدگان نهمین جشنواره تئاتر استانی منطقه آزاد قشم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از معرفی برگزیدگان نهایی نهمین جشنواره تئاتر استانی منطقه آزاد قشم با حضور جمعی از مسوولان و اصحاب فرهنگ و هنر خبر داد.

ادامه خبر
12 آذر

رونمایی از بیست جلد کتاب در قشم

در دهمین شب از سلسله برنامه‌های «شهریما» نمایشگاه دستاوردهای مردمی جزیره جهانی قشم در راستای برنامه‌های هفته کتاب و کتاب‌خوانی، با تجلیل از نویسندگان قشمی از بیست جلد کتاب نویسندگان رونمایی شد.

ادامه خبر
10 آذر

اجتماع بزرگ سربازان دهه نودی امام عصر(عج) در قشم برگزار می شود

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری اجتماع بزرگ سربازان دهه نودی امام عصر(عج) در قشم خبر داد.

ادامه خبر
9 آذر

برگزاری نمایشگاه تولیدات صنایع دستی جزیره قشم در برج آزادی تهران / کارگروه برگزاری نمایشگاه های تخصصی در قشم تشکیل می شود

معاون امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران از برنامه ریزی برای برگزاری نمایشگاه تولیدات صنایع دستی جزیره قشم در تهران خبر داد.

ادامه خبر
9 آذر

"شهریما" تمدید شد

جشنواره دستاوردهای مردمی "شهریما" که در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی قشم در حال برگزاریست با توجه به استقبال پرشور مردم و گردشگران تا جمعه 11 آذرماه تمدید شد.

ادامه خبر
1 - 12 of 608

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد