اقتصادی

30 خرداد

قشم در مسیر ایرلاین اختصاصی/طرح نهایی تا دو هفته آینده آماده می شود

مدیر عامل شرکت توسعه و سرمایه‌گذاری منطقه آزاد قشم از آماده شدن طرح نهایی ایده راه‌اندازی ایرلاین اختصاصی قشم تا دو هفته آینده خبر داد.

ادامه خبر
19 خرداد

آینده قشم به جوانان مستعد این جزیره واگذار می شود / امسال 50 دانش آموز جزیره بورسیه می شوند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در مراسم افتتاح اسکله مسافری شهر درگهان با تقدیر از نگاه ویژه ریاست محترم جمهور به توسعه همه جانبه قشم و محول کردن چند ماموریت مهم به این سازمان، سخنان مهمی را بشرح ذیل عنوان کرد.

ادامه خبر
19 خرداد

منطقه آزاد نیروی محرکه تحولات جزیره قشم/ تعامل بین منابع محدود و نیازهای نامحدود هنر است

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استانداری هرمزگان از سازمان منطقه آزاد قشم به عنوان نیروی محرکه تحولات زیرساختی اجتماعی، خدماتی، اقتصادی و آموزشی در جزیره نام برد.

ادامه خبر
19 خرداد

سفر دریایی درگهان – بندرعباس/اسکله شهر درگهان افتتاح شد

مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم از افتتاح اسکله مسافری درگهان در جزیره قشم با اعتباری افزون بر 50 میلیارد ریال خبر داد.

ادامه خبر
17 خرداد

وعده رئیس جمهور به مردم قشم محقق شد / آغاز بهره برداری از اسکله مسافری بندر درگهان

مدیر امور درگهان سازمان منطقه آزاد قشم از راه اندازی اسکله مسافری بندر درگهان و انتقال مسافران در مسیر این شهر تجاری و بندرعباس به عنوان تحقق یکی دیگر از وعده های ریاست محترم جمهوری، خبر داد.

ادامه خبر
16 خرداد

مسئول مصوبات پروتکل های اقتصادی قشم – استان گواندونگ چین منصوب شد

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم طی حکمی محمد احسان شرقی را به عنوان مسئول پیگیری مصوبات پروتکل همکاری فی مابین این سازمان و استان گوانگ دونگ چین منصوب کرد.

ادامه خبر
12 خرداد

نگاه کنفرانس " تجارت در ایران " به جایگاه اقتصادی قشم / اروپایی ها و آسیایی ها به جزیره می آیند

فرصت های سرمایه گذرای طرح های زیرساختی و حوزه های انرژی و پتروشیمی مناطق آزاد ایران به ویژه منطقه آزاد قشم در كنفرانس " تجارت در ايران " با حضور کارشناسان ایرانی و خارجی درهتل Dusit Thani دبی مورد ارزیابی قرار گرفت.

ادامه خبر
12 خرداد

تجربه بانک های ژاپن نسخه ای برای رونق اقتصاد ایران

مشاور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه قشم در دومین همایش "بانک های توسعه ای در توسعه و رونق اقتصادی کشور"، گفت: تجربه بانک های ژاپن نسخه مناسبی برای اقتصاد ایران است.

ادامه خبر
8 خرداد

ایجاد دفتر همکاری ایران و ژاپن با محوریت قشم و جایکا / سفیر جمهوری اسلامی ایران در ژاپن عنوان کرد؛ فرصت مناسب همکاری تجاری ژاپن و قشم

سفیر جمهوری اسلامی ایران در ژاپن با تاکید بر اهمیت استمرار فرصت های سرمایه گذاری خارجی در قشم، گفت: ژاپن، فرصت مناسبی برای همکاری اقتصادی در بخش های مختلف از جمله گردشگری قشم می باشد.

ادامه خبر
8 خرداد

نفت و گاز قشم زیر ذره بین چینی ها / مدل سرمایه پذیری قشم بر اساس اقتصاد مقاومتی

تیم 37 نفره استان گوانگ دونگ چین در سفر به جزیره قشم پس از بازدید از سایت های ویژه نفت و گاز این منطقه، در نشست با مسئولان سازمان منطقه آزاد قشم تمایل خود را برای سرمایه گذاری در این صنعت اعلام کردند.

ادامه خبر
1 خرداد

ژاپن از طریق جایکا در طرح های گردشگری و زیرساختی قشم سرمایه گذاری می کند/قشم سرزمین فرصت های طلایی

معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد قشم از سرمایه گذاری آژانس همکاری های بین المللی ژاپن (جایکا) در طرح های صنعت گردشگری و زیرساختی جزیره قشم خبر داد.

ادامه خبر
1 خرداد

توسعه قشم با مدل اوکیناوی ژاپن/ چشم بادامی ها به صنعت گردشگری جزیره کمک می کنند

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه قشم از علاقمندی مدیران ارشد استان اوکیناوایOkinawa ژاپن جهت اجرای مدل توسعه این استان در منطقه آزاد قشم خبر داد.

ادامه خبر
541 - 552 of 565

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد