اقتصادی

9 بهمن

موافقت های اولیه برای راه اندازی خط مسافری و تجاری دریایی میان قشم و خصب / اعلام آمادگی برای راه اندازی اتاق بازرگانی مشترک قشم و استان مسندم عمان

سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم جزئیات مذاکرات اقتصادی صورت گرفته با هیات اقتصادی استان مسندم عمان در حوزه های مختلف را تشریح کرد.

ادامه خبر
8 بهمن

توسعه همکاری های منطقه آزاد قشم و استان مسندم عمان در حوزه شیلات

مدیر شیلات و کشاورزی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: در پی سفر هیات اقتصادی استان مسندم عمان به جزیره قشم موافقت های اولیه برای توسعه همکاری های حوزه شیلات و آبزی پروری حاصل شد.

ادامه خبر
6 بهمن

تراز تجاری مثبت 58 میلیون دلاری برای نخستین بار در تاریخ منطقه آزاد قشم/ رشد 516 درصدی صادرات و صادرات مجدد قشم

مدیرکل گمرک منطقه آزاد قشم از تراز تجاری مثبت 58 میلیون دلاری برای نخستین بار در تاریخ منطقه آزاد قشم خبر داد.

ادامه خبر
4 بهمن

زنجیره ارزش افزوده محصولات نفت و پتروشیمی قشم ایجاد می شود / آغاز به کار نخستین واحد تولید LNG در منطقه آزاد قشم

مدیر نفت و انرژی سازمان منطقه آزاد قشم از آماده شدن بسته های سرمایه گذاری ویژه با هدف تکمیل و ایجاد ارزش افزوده در زنجیره محصولات پایین دستی حوزه نفت، گاز و پتروشیمی در جزیره قشم خبر داد.

ادامه خبر
4 بهمن

احداث اولین پارک پتروشیمی مناطق آزاد در جزیره قشم

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم از احداث اولین پارک پتروشیمی مناطق آزاد کشور در قشم خبر داد و گفت: با تسهیل فرآیند سرمایه گذاری و ایجاد تنوع در شیوه های تامین مالی، در حال برنامه ریزی برای افزایش سرمایه گذاری در پروژه های حوزه نفت و انرژی جزیره قشم هستیم.

ادامه خبر
21 دی

ابهام بزرگ در واردات خودرو به مناطق آزاد/ مناطق آزاد به حاشیه رانده شده‌اند

سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم با بیان اینکه کشور باید در واردات خودرو از مناطق آزاد عقب باشد در حالی که مناطق آزاد از کشور عقب مانده است، گفت: واردات خودرو که می‌بایست ابتدا برای مناطق آزاد کشور از جمله قشم آغاز شود هنوز در هاله‌ای از ابهام است.

ادامه خبر
19 دی

ستاد تسهیل و رفع موانع تولید منطقه آزاد قشم آغاز به کار کرد

نخستین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید منطقه آزاد قشم به ریاست افشار فتح الهی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در مرکز بین المللی رشد برگزار شد.

ادامه خبر
22 آذر

تأمین زیرساخت‌های لازم برای توسعه فعالیت صنایع پیشرفته و دانش‌بنیان در قشم / استفاده از ظرفیت صندوق حمایت از صنایع پیشرفته برای تأمین مالی تولیدکنندگان قشم

سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: زیرساخت‌های لازم برای توسعه فعالیت صنایع پیشرفته و شرکت‌های دانش‌بنیان در جزیره قشم فراهم است.

ادامه خبر
26 مهر

طرح جامع جزیره قشم مبنای سرمایه‌گذاری‌های آتی

سرپرست دبیرخانه عالی مناطق آزاد در چهاردهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و نهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی از غرفه قشم بازدید کرد و در جریان فعالیت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری این منطقه آزاد قرار گرفت.

ادامه خبر
19 شهريور

رشد 1500 درصدی صادرات و صادرات مجدد در منطقه آزاد قشم / وعده جهش صادراتی در پنج ماهه امسال محقق شد

رییس گمرک منطقه آزاد قشم از رشد بیش از 1500 درصدی این منطقه در قالب صادرات از محل تولید به خارج از کشور و صادرات مجدد تا پایان مردادماه خبر داد.

ادامه خبر
12 شهريور

صدور و تمدید 1020 مجوز سرمایه گذاری در منطقه آزاد قشم / رشد 24 درصدی صدور مجوز سرمایه گذاری از ابتدای سال جاری

مدیر جذب سرمایه گذاری و بازاریابی سازمان منطقه آزاد قشم از صدور و تمدید 1020 فقره مجوز فعالیت اقتصادی در پنج ماهه ابتدایی سال جاری در این منطقه خبر داد.

ادامه خبر
22 تير

تا 30 درصد تخفیف برای خرید در جشنواره تابستانی قشم

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با همراهی و تعامل خوب اصناف ضمن افزایش ساعت کاری مجتمع های تجاری، جشنواره تابستانی با تخفیف های ویژه برای گردشگران در حال برگزاری است.

ادامه خبر
1 - 12 of 565

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد