اخبار

14 دی

تأکید بر اجرای ماده 65 قانون احکام دایمی برنامه‌های توسعه کشور در مناطق آزاد

مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، بر اجرای ماده 65 قانون احکام دایمی برنامه‌های توسعه کشور در مناطق آزاد تأکید کرد و گفت: اجرای این ماده باید در همه مناطق آزاد کشور اجرایی شود، به دو دلیل؛ یکی اجرای قانون که تکلیف است و دیگر اینکه اجرای این قانون خیلی از چالش‌ها و مشکلات مدیریتی در مناطق آزاد را حل‌وفصل می‌کند و بالطبع باعث توسعه بیشتر این مناطق خواهد شد.

ادامه خبر
14 دی

دومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر قشم برگزار شد

دومین جلسه ستاد اجرايي خدمات سفر سال 1402 قشم با حضور معاونان توسعه مدیریت، فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم و روسای کمیته های این ستاد برگزار شد.

ادامه خبر
13 دی

هم افزایی دستگاه های مختلف برای حذف پدیده قاچاق

رییس کارگروه پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا در منطقه آزاد قشم گفت: برخی محدودیت های غیرقانونی و در تعارض با ماموریت های اصلی مناطق آزاد، موجب رونق مبادی غیررسمی تجارت و قاچاق شده که با حذف موانع و اصلاح برخی قوانین می توان شاهد رونق بیشتر فعالیت اقتصادی و تجاری در قشم بود.

ادامه خبر
13 دی

قاچاق، معضل اصلی قشم نیست / حذف کامل قاچاق از مناطق آزاد با فرهنگسازی و اصلاح برخی قوانین

مدیرکل دفتر پیشگیری ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: خوشبختانه پدیده قاچاق معضل اصلی منطقه آزاد قشم نیست و باید به دنبال ساز و کاری باشیم که با فرهنگسازی و رفع مشکلات پیش روی تولیدکنندگان و بازرگانان به رونق اقتصاد جزیره کمک کنیم.

ادامه خبر
13 دی

آیین تشییع و خاکسپاری پیکر مطهر شهید گمنام در شهر درگهان برگزار شد

آیین تشییع و خاکسپاری پیکر پاک شهید گمنام با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، امام جمعه شهرستان قشم جمعی از مسئولین انتظامی، قضایی و اجرایی و مردم انقلابی شهرهای قشم و درگهان برگزار شد.

ادامه خبر
13 دی

توسعه ظرفیت گردشگرپذیری بندر شهید ذاکری قشم کلید خورد

با حضور دکتر افشار فتح الهی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و حسین عباس نژاد، مدیرکل سازمان بنادر و دریانوردی استان هرمزگان، تفاهم نامه توسعه بندر شهید ذاکری قشم با هدف افزایش ظرفیت گردشگرپذیری این بندر و ایجاد شرایط برای خدمات رسانی شایسته به مسافران و گردشگران، امضا شد.

ادامه خبر
12 دی

صدور مجوز برگزاری آزمون‌های TOEFL و GRE سازمان منطقه آزاد قشم در سال 2023

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد قشم از صدور مجوز برگزاری آزمون‌های TOEFL و GRE برای سازمان منطقه آزاد قشم در سال 2023 خبر داد.

ادامه خبر
11 دی

انتصاب افشار فتح الهی به عنوان رییس کارگروه ارتقاء سلامت اداری، پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز منطقه آزاد قشم

با حکم رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور، افشار فتح الهی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به عنوان رییس کارگروه ارتقاء سلامت اداری، پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز منطقه آزاد قشم منصوب شد.

ادامه خبر
11 دی

آغاز تحصیل دانشجویان در پردیس بین المللی دانشگاه تهران در قشم از بهمن ماه

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز تحصیل دانشجویان در پردیس بین المللی دانشگاه تهران در قشم از بهمن ماه خبر داد.

ادامه خبر
11 دی

مجلس به دنبال تسهیل صادرات و ارزآوری در مناطق آزاد است

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: حذف بروکراسی زائد یکی از مهمترین اقداماتی است که جهت تولید محصولات صادرات محور در مناطق آزاد کشور باید در دستور کار قرار بگیرد و برای آن تلاش کنیم.

ادامه خبر
11 دی

حکمرانی یکپارچه لازمه توسعه مناطق آزاد کشور است / نظام تامین منابع مالی مناطق آزاد بهبود می یابد

رئیس کمیسیون ویژه جهش تولید و نظارت بر اجرای اصل 44 قانونی اساسی مجلس شورای اسلامی، استقلال مدیریت و حکمرانی یکپارچه برای توسعه و پیشرفت مناطق آزاد کشور لازم است.

ادامه خبر
11 دی

ارزش تولیدات منطقه آزاد قشم به 20 هزار میلیارد ریال رسید / تراز تجاری مثبت 58 میلیون دلاری قشم

سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: 206 واحد تولیدی و صنعتی فعال در چهار شهرک صنعتی در جزیره قشم وجود دارند که ارزش تولیدات آنها در 9 ماهه سال جاری بالغ بر 20 هزار میلیارد ریال است.

ادامه خبر
49 - 60 of 1558

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد