اخبار

27 ارديبهشت

رمکان روستای برتر قرآنی جزیره شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه ازاد قشم از انتخاب رمکان به عنوان روستای نمونه قرآنی در طرح ملی انتخاب روستای نمونه و برتر قرآنی خبر داد.

ادامه خبر
27 ارديبهشت

جریان سازی فعالیت‌های جزیره بر بستر گردشگری

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم بر لزوم جریان سازی و نگاه ویژه همه فعالان جزیره با توجه به ظرفیت گردشگری منطقه، تأکید کرد.

ادامه خبر
27 ارديبهشت

رفع تصرف 1200 مترمربع اراضی خالصه دولتی به ارزش 36 میلیارد ریال در روستای گیاهدان قشم

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: یک قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی و حریم جاده اصلی روستای گیاهدان به مساحت 1200 مترمربع از سوی این یگان رفع تصرف شد.

ادامه خبر
27 ارديبهشت

بهبود وضعیت زیرساخت های عمرانی و جاده ای یکی از اولویت های سازمان برای رسیدن به توسعه پایدار است

آیین کلنگ زنی پروژه عمرانی احداث بلوار روستای طولا با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، امام جمعه اهل سنت شهرستان قشم، فرماندار شهرستان و جمعی از معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد.

ادامه خبر
26 ارديبهشت

شرکت 259 نفر از فعالان قرآنی قشم در آزمون سراسری قرآن کریم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم، از شرکت 259 نفر از فعالان قرآنی جزیره قشم در آزمون سراسری قرآن کریم خبر داد.

ادامه خبر
26 ارديبهشت

توسعه راه ها و ایمن سازی معابر روستایی قشم

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با کلنگ زنی و احداث بلوار طولا این ناحیه، گام بلندی جهت توسعه زیرساخت های حمل و نقل و ایمن سازی معابر برداشته خواهد شد.

ادامه خبر
26 ارديبهشت

کوهنوردان قشمی بر فراز هزار کرمان

رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم از صعود تیم کوهنوردی این هیات به قله هزار کرمان به مناسبت گرامیداشت عید سعید فطر خبر داد.

ادامه خبر
25 ارديبهشت

گردشگری محور اصلی توسعه جزیره قشم است

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از معاونان و مدیران این سازمان از 4 پروژه عمرانی و گردشگری سطح جزیره قشم بازدید کرد.

ادامه خبر
24 ارديبهشت

اعلام حمایت و پشتیبانی استاندار هرمزگان از توسعه همه جانبه قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و استاندار هرمزگان در دیدار صمیمی با یکدیگر بر لزوم حمایت و پشتیبانی از طرح های توسعه ای در جزیره قشم تاکید کردند.

ادامه خبر
24 ارديبهشت

دیدار با خانواده شهدا، انرژی مضاعفی برای مسوولان جهت خدمت بهتر به مردم است

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه امامان جمعه شیعه و سنی شهرستان، فرماندار، فرمانده سپاه و جمعی از مسوولان شهرستانی و سازمانی به مناسبت تبریک عید سعید فطر، با خانواده شهدای شیعه و سنی شهر قشم دیدار کرد.

ادامه خبر
23 ارديبهشت

سرمایه گذاری 100درصدی بخش خصوصی در 10 پروژه بزرگ اقتصادی قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم درآیین افتتاح ویدیو کنفرانسی 10 پروژه این منطقه توسط رییس جمهوری گفت: این پروژه ها با سرمایه‌گذاری 100درصد بخش خصوصی به میزان 4010 میلیارد ریال و 21میلیون دلار با 591 نفر اشتغالزایی و در راستای پشتیبانی و مانع زدایی در مسیر تولید در این منطقه به بهره برداری رسید.

ادامه خبر
22 ارديبهشت

3 پروژه مهم شیلاتی صادرات محور در قشم افتتاح می‌شود

بهره‌برداری از 3 پروژه پرورش ماهی در دریا با هدف افزایش محصولات صادرات محور ماهی در قفس قشم به صورت ویدئو کنفرانس توسط رئیس جمهوری افتتاح می‌شود

ادامه خبر
1261 - 1272 of 1558

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد