اخبار

3 خرداد

توسعه قشم با انجام پروژه های زیرساختی عملی می شود / تهیه طرح جامع، زمینه ساز توسعه پایدار و متوازن در منطقه

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: حوزه عمرانی و زیربنایی یکی از بخش های مهم و استراتژیک در جزیره است که با استفاده از ظرفیت های موجود می توانیم شاهد بالندگی و توسعه باشیم.

ادامه خبر
3 خرداد

ضرورت توسعه شبکه آب و فاضلاب در کل جزیره قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه بازدیدهایش از پروژه های زیرساختی شهر قشم از تصفیه خانه فاضلاب شهرک ساحلی و سایت آبشیرین کن قشم در محل شرکت آب، برق و تاسیسات سازمان منطقه آزاد قشم بازدید کرد.

ادامه خبر
3 خرداد

قلعه پرتغالي هاي قشم و قلعه نادری لافت

قلعه پرتغالی ها در ساحل شرقي شهر قشم و در محله مسنی(Meseni) این شهر و قلعه نادري در روستاي لافت بر روي بستري صخره اي كه نسبت به روستاي لافت پنج متر مرتفع تر است، قرار دارد.

ادامه خبر
2 خرداد

تامین منابع پایدار با استفاده از شیوه های نوین برای دستیبابی به توسعه متوازن در قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: برای انجام فعالیت های زیرساختی و رسیدن به توسعه متوازن در حوزه های مختلف اقتصادی، گردشگری و... در جزیره نیازمند تامین منابع پایدار و استفاده از شیوه های جدید هستیم.

ادامه خبر
2 خرداد

13.2هزار مترمربع اراضی خالصه دولتی به ارزش 13.2 میلیارد ریال در روستای تلمبو قشم رفع تصرف شد

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: سه قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در روستای تلمبو قشم مجموعا به مساحت 13هزار و 200 مترمربع از سوی این یگان رفع تصرف شد.

ادامه خبر
2 خرداد

تامین زیرساخت ها جهت آماده سازی افتتاح ریاست جمهوری با جدیت دنبال شود

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: تامین زیرساخت ها و حل مشکلات مرتبط با پروژه‌های اقتصادی، عمرانی، گردشگری و... جهت آماده سازی و افتتاح آنها توسط ریاست جمهوری باید با جدیت دنبال شود.

ادامه خبر
2 خرداد

برگزاری دوره‌ آموزشی « مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست» در منطقه آزاد قشم

مدیرمنابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره‌ آموزشی « مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست» در راستای تربیت نیروی انسانی ماهر و تداوم آموزش های تخصصی به منظورافزایش بهره وری کارکنان این سازمان خبر داد

ادامه خبر
1 خرداد

بازرگانان یکی از محورهای اصلی اقتصاد جزیره قشم هستند/ گمرک برای تسهیل فعالیت بازرگانان اقدامات لازم را انجام دهد

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: بازرگانان و تجار یکی از محورهای اصلی اقتصاد جزیره هستند و باید مشکلاتی که موجب وقفه در عمل آنها شده، با سرعت پیگیری و مرتفع شود

ادامه خبر
1 خرداد

برگزاری اولین جلسه برنامه ریزی هیات دوچرخه سواری منطقه آزاد قشم در سال 1400

اولین جلسه برنامه ریزی هیات دوچرخه سواری منطقه آزاد قشم در سال 1400 عصر روز چهارشنبه گذشته در محل دفتر این هیات و با حضور اعضای اصلی و مسئولین کمیته ها برگزار شد.

ادامه خبر
31 ارديبهشت

عملکرد مناطق آزاد منطبق بر شعار سال طراحی می شود

مشاور رییس جمهور و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد تجاری و صنعتی کشورگفت: تمام اقدامات مناطق آزاد در سال 1400 مبتنی بر تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) طراحی شده است.

ادامه خبر
30 ارديبهشت

مطالبه گری مردمی محرک فعالیت هایی اجرایی در دولت است

مشاور رییس جمهور و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد تجاری و صنعتی کشور گفت: مطالبه گری مردم و فعالان اقتصادی، محرک فعالیت هایی اجرایی و تلاش برای رفع موانع در کشور است.

ادامه خبر
30 ارديبهشت

تامین امنیت جزیره با تکیه بر دانش بومی

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از مرکز پایش تصویری و ثبت تخلفات هوشمند شهر قشم بازدید کرد.

ادامه خبر
1237 - 1248 of 1558

تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان منطقه ازاد قشم میباشد